Nintendo konsola Switch + Diablo III Limited Edition

Marka: Nintendo Nr katalogowy: 1289768

Darmowa dostawa

Nintendo konsola Switch + Diablo III Limited Edition

Przenośna konsola do gier Nintendo Switch z odłączalnymi kontrolerami Joy-Con, które ułatwiają grę w trybie multiplayer, z innym graczem. Konsola posiada zainstalowaną grę Diablo III, a także duży wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala, który jasny i o wysokiej rozdzielczości. Sercem konsoli jest procesor Tegra marki nVidia ze zintegrowaną grafiką. Posiada też wsparcie dla gier wielu wydawców, dla szerokiego wyboru gier. Pełny opis

1649

1 649 zł z VAT + KGO

Nr katalogowy: 1289768

Pełny opis

Opis produktu

Najważniejsze cechy:

Diablo III

Ponownie umiejscowiona w świecie Sanktuarium gra. Tym razem dokładnie w miejscu, gdzie kiedyś pojawił się Diablo, tajemnicza kometa spada z nieba. Powraca postać Deckarda Caine'a, który może być jedną z pierwszych ofiar zła. Wśród lokalizacji są również stare, znane miejsca, w tym wioska Tristram. Wybierając postać męską lub żeńską, różnica będzie czysto wizualna. Barbarzyńca nie jest nową postacią o tych samych zdolnościach, ale około dwadzieścia lat starszym bohaterem z drugiej części gry, co poznamy po zmęczeniu i wielu bliznach na ciele. Jest też nowy system zadań dostosowany do klasy postaci gracza. Umiejętności dostępne są bezpośrednio z głównego paska hotbar z możliwością szybkiego wybierania ich za pomocą kółka myszy. Jest także nowa metoda leczenia, która nie wymaga zbierania butelek z regenerującą zdrowie substancją i wypijania jej w razie potrzeby. Od nowych wrogów, takich jak Berserker z ogromnym kijem, który może utknąć w ziemi, zanim wojownik zdoła się go pozbyć. Ponad 13 milionów graczy walczy z hordami demonów w Diablo III. Teraz Twoja kolej, abyś zaangażował się w bitwę i podniósł broń przeciwko wrogom wszystkich śmiertelników.

Wszystko, czego potrzeba do grania

W tym specjalnym opakowaniu zawierającym konsolę Nintendo Switch znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć od razu. W sumie pakiet zawiera:
 • konsolę Nintendo Switch,
 • stację dokującą dla Nintendo Switch,
 • lewy kontroler Joy-Con,
 • prawy kontroler Joy-Con,
 • akcesorium Joy-Con grip,
 • parę pasków Joy-Con na dłonie,
 • zasilacz sieciowy Nintendo Switch,
 • przewód HDMI,
 • zainstalowaną grę Diablo III.

Szeroki zakres zastosowań

Konsola Nintendo Switch z pewnością zachwyci Cię swoją elastycznością. To absolutnie hybrydowe urządzenie, z którego możesz korzystać jednocześnie jak z konsoli przenośnej handheld, kontrolera w trybie multiplayer, kontynuować rozgrywkę na tablecie lub używać jej jako stacjonarnej konsoli domowej, która może być podłączona do telewizora.

Kontrolery Joy-Con

Konsola Nintendo Switch z pewnością zachwyci także kontrolerami odpinanymi, Joy-Con. Nintendo Joy-Con to przełomowe sterowniki, z których możesz korzystać w specjalnych grach używając jednego kontrolera w pojedynkę, lub z obu jednocześnie. Kontrolery Joy-Con są w pełni wyposażone w zestaw klawiszy do gier, joystick i wiele innych specjalnych funkcji. Oprócz pełnej gamy klawiszy do gier i joysticków, Joy-Con jest wyposażony w szereg specjalnych przycisków do pełnych gier. Aby to zrobić, możesz użyć przycisku Capture za pomocą jednego kliknięcia, aby uwiecznić screeny z gier, lub użyć przycisku home. Istnieje również czujnik ruchu na podczerwień zdolny do wykrywania odległości, kształtów i ruchu pobliskich obiektów, na przykład w celu określenia, jak daleko jest ręka gracza i jaki tworzy kształt (kamień, nożyce, papier). Ponadto istnieje również punkt NFC do interakcji z figurkami amiabo.

W pełni mobilna

Najlepszym aspektem konsoli jest to, że można ją zabrać wszędzie ze sobą, dzięki jej kompaktowym wymiarom. Graj w autobusie, spacerze, lub ożywiaj wizytę u znajomego. Konsola jest po prostu zawsze gotowa, by wciągnąć Cię w świat zabawy i gier. Nintendo Switch może również zadbać o to, abyś był w kontakcie z innymi graczami. Maksymalnie 8 konsol może być połączonych w lokalnym trybie multiplayer. Gracze mogą odkładać swoje konsole za pomocą wbudowanego stojaka, dzielić się z innymi informacjami o Joy-Con i cieszyć się rozrywką dla wielu graczy, nawet poza domem.

Szczegółowa specyfikacja:

Dane techniczne:
 • Typ konsoli: Nintendo Switch
 • Kolor: Czarny, Szary
 • Limitowana edycja: Tak

Przydatne linki:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj konsoli Nintendo Switch
Marka Nintendo