Bobbi Brown Szminka w Art Stick Pen 5,6 g-19%
121 zł 98 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dobry kolor, który sprawdzi się dwa razy. Ołówek, który będzie ci służyć jako szminka nawet jako kontur w jednym. Jest wygodny w noszeniu i kremowej matowej konsystencji.

Dior Ołówek do ust Dior Contour (Lip Liner) 1,2 g
103 zł

Ołówek do ust z ostrzałką doskonale odwzorowuje kontury ust, zapobiegając rozmazywaniu się pomadki i zapewniając doskonały wygląd wargi przez długi czas. Na drugim końcu ołówka znajduje się pędzel do aplikacji, który można rozłożyć na całej powierzchni warg lub po prostu wyrenderowanej linii.

Estée Lauder Kredka do ust Double Wear Stay-In-Place (Lip Pencil) 1,2 g-24%
87 zł 66 zł

Wyprzedaż

Kredka do warg Double Wear Stay-In-Place firmy Estée Lauder zapewni Twoim wargom właściwą opiekę. Pomoże w kształtowaniu i definiowaniu warg, podkreśli je z długotrwałym efektem – wytrzymuje nawet 12 godzin. Kolor łatwo przylgnie do warg i jest łatwy do usunięcia.

Lavera Wykładzina warga (Miękkie Lipliner) 1,14 g
23 zł 20 zł

Miękki ołówek wargi do warg, które urzeka. Czy wolisz naturalny wygląd, dyskretny makijaż do pracy lub na spotkanie biznesowe lub znaczącej makijaż wieczorowy, konturówki spełnia wszystkie Twoje wymagania. Z szerokiej gamy odcieni znaleźć odpowiedni dla każdego nastroju. .

Yves Saint Laurent Dessin des Lèvres (Lip Liner) Pencil 0,35 g
97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szminka Dessin des Lèvres doskonale otacza i podkreśla usta, unikając rozmazywania szminki dzięki precyzyjnej krawędzi wargi. Łączy w sobie funkcję ołówka konturowego i szminki. Jest długotrwały i utrzymuje się na ustach przez cały dzień.