Estée Lauder Ołówek do ust Double Wear Stay-In-Place (Lip Pencil) 1,2 g (cień 01 Pink)

Marka: Estée Lauder Nr katalogowy: 100002437138

Sprzedaż partnerska

Estée Lauder Ołówek do ust Double Wear Stay-In-Place (Lip Pencil) 1,2 g (cień 01 Pink)

Ołówek do ust Double Odzież Stay-In-Place firmy Estée Lauder zapewni Twoim ustom właściwą opiekę. Pomoże to w kształtowaniu i definiowaniu ust, podkreślaniu ich i długotrwałym efektem – trwa do 12 godzin. Kolor łatwo przylega do warg i łatwo staje się bezwonny. . Pełny opis

84

84 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ołówek do ust Double Odzież Stay-In-Place firmy Estée Lauder zapewni Twoim ustom właściwą opiekę. Pomoże to w kształtowaniu i definiowaniu ust, podkreślaniu ich i długotrwałym efektem – trwa do 12 godzin. Kolor łatwo przylega do warg i łatwo staje się bezwonny.

Funkcje:

  • zaciskające się wargi,
  • podświetlić je,
  • kształty,
  • potrwa 12 godzin,
  • łatwe do zastosowania.
Jak korzystać:cienkieDokręć kontur wargi, pociągając ołówek.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 01 Pink