Dior Ołówek do ust Lipliner Pencil 1,2 g (cień 263)

Marka: Dior Nr katalogowy: 100002667687

Sprzedaż partnerska

Dior Ołówek do ust Lipliner Pencil 1,2 g (cień 263)

Dior Lipliner Pencil lip pencil to luksusowy produkt, który zawiera pędzel i temperówkę, dzięki czemu masz wszystkie potrzebne narzędzia na wyciągnięcie ręki. Pióro narysuje twoje usta i podkreśli ich kontury. Pełny opis

94

94 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dior Lipliner Pencil lip pencil to luksusowy produkt, który zawiera pędzel i temperówkę, dzięki czemu masz wszystkie potrzebne narzędzia na wyciągnięcie ręki. Pióro narysuje twoje usta i podkreśli ich kontury.

Funkcje:

  • podkreśla zarysy ust,
  • może udoskonalić twoje usta,
  • podkreśla urok ust,
  • może dodać swoje wargi do pełni,
  • makijaż jest długotrwały.
Jak korzystać:

Zastosuj na ustach najlepiej przed zastosowaniem szminki. Jeśli linia jest zbyt ostra, delikatnie przesuń ją opuszkami palców w kierunku ust.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 263