Hape Drewiany kucyk
33 zł

Raty 10x0 %

Sznurowany kucyk zapewnia zabawę dzieciom przez długie godziny i pomaga w rozwoju układu motorycznego. Smycze i ogonki pozwalają dzieciom zmienić kolor kucyka, aby uzyskać inny wygląd. Korzystając z tej zabawki, dzieci mogą nauczyć się poznawać kolory, liczyć oraz zdobywać inne umiejętności.

Woody zestaw koralików do nawlekania - Żabka
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera mnóstwo drewnianych koralików w różnych kształtach i kolorach w wesołym pudełku w kształcie uroczej żabki. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Po wykorzystaniu wszystkich koralików żabka może posłużyć jako oryginalna ramka na zdjęcie. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików do nawlekania - Serce
49 zł 37 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera mnóstwo drewnianych koralików w różnych kształtach i kolorach w uroczym pudełku w kształcie serduszka. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Po wykorzystaniu wszystkich koralików żabka może posłużyć jako oryginalna ramka na zdjęcie. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko różowe
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o różowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Viga Drewniany zestaw koralików
60 zł

Raty 10x0 %

Drewniany zestaw koralików w pudełku. Zestaw zawiera kolorowe sznurki do nawlekania koralików. Koraliki zapakowane są w praktyczne drewniane pudełko.

Viga Nawlekanie drewnianych koralików
53 zł

Raty 10x0 %

Plastikowy pojemnik zawiera duże drewniane koraliki i kolorowe sznurówki, na które można nawlec koraliki. Klocki charakteryzują się wspaniałymi kolorami.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko fioletowe
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o fioletowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko turkusowe
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o turkusowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików w tubce - turkusowy
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w odcieniach turkusu i niebieskiego, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

SIMBA zestaw z koralikami A&F upominkowy, 10000 szt., w tym akcesoria
68 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików w różnych kolorach i kształtach jest zapakowany w praktycznym, upominkowym opakowaniu. Zawiera sznurek i łączniki do łatwego tworzenia pięknych naszyjników lub bransoletek. W pakiecie znajdziesz 10 000 koralików do nieograniczonego tworzenia.

Woody zestaw koralików w tubce - pomarańczowy
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w kolorach: pomarańczowym, różowym, żółtym i czerwonym, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: