Woody zestaw koralików do nawlekania - Żabka
52 zł 49 zł

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera mnóstwo drewnianych koralików w różnych kształtach i kolorach w wesołym pudełku w kształcie uroczej żabki. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Po wykorzystaniu wszystkich koralików żabka może posłużyć jako oryginalna ramka na zdjęcie. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Hape Drewiany kucyk
32 zł

Sznurowany kucyk zapewnia zabawę dzieciom przez długie godziny i pomaga w rozwoju układu motorycznego. Smycze i ogonki pozwalają dzieciom zmienić kolor kucyka, aby uzyskać inny wygląd. Korzystając z tej zabawki, dzieci mogą nauczyć się poznawać kolory, liczyć oraz zdobywać inne umiejętności.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko turkusowe
30 zł 27 zł

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o turkusowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Aquabeads Epoch Aquabeads Zestaw Kraina Lodu 79668
104 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Aquabeads zestaw „Kraina Lodu” marki Epoch zachwyci każdą dziewczynkę zakochaną w bajce Frozen – Kraina Lodu. W zestawie znajdują się koraliki w 14 kolorach, podkładka oraz pojemnik na wodę.

Lamps L.O.L. Produkcja figurek z koralików
42 zł

Dzięki kreatywnemu zestawowi LOL Surprise Design można łatwo stworzyć lśniący obraz lalki. W zestawie znajduje się szablon z motywem, cekiny w różnych kolorach, pęseta do trzymania cekinów oraz kolorowe kubeczki. Można zainspirować się motywem L.O.L! Można też tworzyć własne grafiki.

SES Naprasowanki - alpaka
30 zł 28 zł

Możliwość wykonania swoich ulubionych alpak lub lam z koralikami do prasowania SES. Wybierz koraliki, które przypadły Ci do gustu, umieść je na macie i poproś dorosłego, aby pomógł Ci wprasować Twoje dzieło. Bawełna tworzy urocze frędzle i przykleja je do koralików z dołączoną dwustronną tekturą.

Viga koraliki drewniane
64 zł

Drewniany zestaw koralików o różnych rozmiarach i kształtach. Zestaw zawiera kolorowe sznurki do nawlekania koralików. Koraliki zapakowane są w praktyczne drewniane pudełko.

Melissa & Doug drewniane koraliki z alfabetem
85 zł

Nowość

Na ile sposobów Twój mały jubiler może wyrazić słowo „piękny”? Opakowanie zawiera mnóstwo drewnianych nawlekanych koralików z literami, różnych pięknych kształtów oraz kolorowych sznurków, z których można wykonać naszyjniki lub bransoletki.

SES L.O.L. - koraliki do prasowania
53 zł 46 zł

Stwórz swoje ulubione lalki L.O.L. z koralików do prasowania. Dzięki błyszczącym naklejkom postacie L.O.L. będą jeszcze bardziej zachwycać. Baw się dobrze i ciesz z efektu końcowego. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.

SES koraliki do prasowania - jednorożce i księżniczki, 2100 szt.
61 zł

Nowość

Dzięki koralikom do prasowania z łatwością stworzysz wizerunki księżniczek i jednorożców. Skorzystaj z przykładów pokazanych na pudełku lub stwórz własne projekty. Możesz bawić się nimi godzinami, a wynik zawsze będzie inny.

Woody zestaw koralików w tubce - pomarańczowy
27 zł

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w kolorach: pomarańczowym, różowym, żółtym i czerwonym, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

SIMBA zestaw z koralikami A&F upominkowy, 10000 szt., w tym akcesoria
68 zł

Zestaw koralików w różnych kolorach i kształtach jest zapakowany w praktycznym, upominkowym opakowaniu. Zawiera sznurek i łączniki do łatwego tworzenia pięknych naszyjników lub bransoletek. W pakiecie znajdziesz 10 000 koralików do nieograniczonego tworzenia.

Viga Drewniany zestaw koralików
64 zł

Drewniany zestaw koralików w pudełku. Zestaw zawiera kolorowe sznurki do nawlekania koralików. Koraliki zapakowane są w praktyczne drewniane pudełko.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko fioletowe
28 zł 25 zł

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o fioletowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko różowe
27 zł

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o różowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików w tubce - różowy
28 zł 25 zł

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w odcieniach różu i fioletu, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików w tubce - turkusowy
27 zł

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w odcieniach turkusu i niebieskiego, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

SES Koraliki do prasowania Sowa z dużą podkładką
39 zł

Koraliki do prasowania Sowa z dużą podkładką marki Ses to zestaw kreatywny dla każdego. W komplecie znajduje się duża podkładka, na której można tworzyć dowolne wzory. W przykładzie znajdują się wzory sów, jednak bardziej zaawansowani twórcy mogą sięgnąć po inne formy.