Woody zestaw koralików do nawlekania - Serce
49 zł 47 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera mnóstwo drewnianych koralików w różnych kształtach i kolorach w uroczym pudełku w kształcie serduszka. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Po wykorzystaniu wszystkich koralików żabka może posłużyć jako oryginalna ramka na zdjęcie. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Hape Drewiany kucyk
32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sznurowany kucyk zapewnia zabawę dzieciom przez długie godziny i pomaga w rozwoju układu motorycznego. Smycze i ogonki pozwalają dzieciom zmienić kolor kucyka, aby uzyskać inny wygląd. Korzystając z tej zabawki, dzieci mogą nauczyć się poznawać kolory, liczyć oraz zdobywać inne umiejętności.

Woody zestaw koralików do nawlekania - Żabka
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera mnóstwo drewnianych koralików w różnych kształtach i kolorach w wesołym pudełku w kształcie uroczej żabki. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Po wykorzystaniu wszystkich koralików żabka może posłużyć jako oryginalna ramka na zdjęcie. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

SES Koraliki do prasowania Sowa z dużą podkładką
39 zł 29 zł

Koraliki do prasowania Sowa z dużą podkładką marki Ses to zestaw kreatywny dla każdego. W komplecie znajduje się duża podkładka, na której można tworzyć dowolne wzory. W przykładzie znajdują się wzory sów, jednak bardziej zaawansowani twórcy mogą sięgnąć po inne formy.

Aquabeads Epoch Aquabeads Zestaw Kraina Lodu 79668
135 zł 105 zł

Raty 10x0 %

Aquabeads zestaw „Kraina Lodu” marki Epoch zachwyci każdą dziewczynkę zakochaną w bajce Frozen – Kraina Lodu. W zestawie znajdują się koraliki w 14 kolorach, podkładka oraz pojemnik na wodę.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko turkusowe
25 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o turkusowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików w tubce - turkusowy
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w odcieniach turkusu i niebieskiego, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko różowe
37 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o różowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

LENA drewniane koraliki Maxi
29 zł

Raty 10x0 %

Drewniane koraliki Maxi marki LENA występują w wielu różnych kolorach. Ten duży zestaw doskonale nadaje się dla dzieci, które lubią zajęcia artystyczne. Oprócz koralików zawiera on kolorowe sznurki do nawlekania. Zapewnia świetną rozrywkę oraz aktywność umysłową: rozwija percepcję i zmysły dziecka. Zalecane dla dzieci od 3. roku życia.

Viga Drewniany zestaw koralików
60 zł

Raty 10x0 %

Drewniany zestaw koralików w pudełku. Zestaw zawiera kolorowe sznurki do nawlekania koralików. Koraliki zapakowane są w praktyczne drewniane pudełko.

Viga Drewniany zestaw koralików
60 zł

Raty 10x0 %

Drewniany zestaw koralików o różnych rozmiarach i kształtach. Zestaw zawiera kolorowe sznurki do nawlekania koralików. Koraliki zapakowane są w praktyczne drewniane pudełko.

Woody zestaw koralików do nawlekania - małe serduszko fioletowe
50 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików do nawlekania marki Woody zawiera drewniane koraleróżnych kształtach i kolorach, zamknięte w praktycznym drewnianym pudełku w kształcie serca o fioletowym kolorze. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików w tubce - pomarańczowy
25 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w kolorach: pomarańczowym, różowym, żółtym i czerwonym, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody zestaw koralików w tubce - różowy
25 zł

Raty 10x0 %

Zestaw koralików w tubce marki Woody zawiera drewniane koraliki o różnych kształtach w odcieniach różu i fioletu, zamknięte w praktycznej tubce, idealnej do przechowywania. Dołączone zostały również cienkie nici do nawlekania. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Woody Zestaw drewnianych koralików 200
54 zł 53 zł

Raty 10x0 %

Zestaw drewnianych koralików i sznureczków, odpowiednich do wyrobu bransoletek i naszyjników. Koraliki mają różne kolory i wiele kształtów. Zestaw zawiera też praktyczne pudełko, dzięki któremu można przechowywać drobiazgi w jednym miejscu.

Hape Frezowanie koralików o geometrycznych kształtach
56 zł 53 zł

Raty 10x0 %

Ta zabawka zadba o zabawę dla dzieci na długie godziny. Tylko od małego budowniczego zależy, co wybierze – może zbudować wieżę, pociąg lub cokolwiek innego. Poszczególne elementy są wyposażone w otwory, które można zawieszać na sznurku.