Clarins (Catchligh Face Stick) 6 g (cień 01 Rosy Glow)

Marka: Clarins Nr katalogowy: 100002464011

Sprzedaż partnerska

Clarins (Catchligh Face Stick) 6 g (cień 01 Rosy Glow)

Catchligh Face Stick Brilliance poprawia kontur twarzy i dodaje nowy wymiar do makijażu! Z pewnością docenisz jego kremową konsystencję, która ułatwia nakładanie na skórę. Oferuje naturalne odcieńy, które rozświetli Twoją skórę. Pełny opis

110

110 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Catchligh Face Stick Brilliance poprawia kontur twarzy i dodaje nowy wymiar do makijażu! Z pewnością docenisz jego kremową konsystencję, która ułatwia nakładanie na skórę. Oferuje naturalne odcieńy, które rozświetli Twoją skórę.

Funkcje:

  • naturalny odcień y,
  • rozjaśnia skórę,
  • podkreślać kontury,
  • dodaje nowy wymiar makijażu,
  • lekka, kremowa konsystencja,
  • łatwa aplikacja.
Jak korzystać:

Zastosuj lokalnie do skóry w razie potrzeby.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 01 Rosy Glow