Estée Lauder Długotrwały korektor dwukrotnie Wear SPF 10 (Stay In Place Concealer) 7 ml (cień 03C Medium)

Marka: Estée Lauder Nr katalogowy: 100002965832

Sprzedaż partnerska

Estée Lauder Długotrwały korektor dwukrotnie Wear SPF 10 (Stay In Place Concealer) 7 ml (cień 03C Medium)

Korektor żartobliwie objęte wszelkie niedoskonałości skóry, czy to pryszcze, małe blizny, cienie pod oczami i plamy pigmentacyjne. Zapewnia medium wysokim efektem maskowania, który trwa aż do niewiarygodnych 15 godzin. Tekstury niemniej jednak pozostaje bardzo lekki i przyjemny. Pełny opis

95

95 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Korektor żartobliwie objęte wszelkie niedoskonałości skóry, czy to pryszcze, małe blizny, cienie pod oczami i plamy pigmentacyjne. Zapewnia medium wysokim efektem maskowania, który trwa aż do niewiarygodnych 15 godzin. Tekstury niemniej jednak pozostaje bardzo lekki i przyjemny. Dermatologicznie i oftalmologicznie przetestowany, wolne od zapachów.

wyniki:

  • 15-godzinne działanie osłona
  • ochrony przeciwsłonecznej SPF 10-ty
Jak korzystać:

Wybierz odcień, który jest najbliżej Twojej skóry lub odcień jaśniejszy. Zastosuj korektor po nałożeniu makijażu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 03C Medium