Maybelline Korektor na kółka pod okiem mistrza Camo ( Correcting Pen) Color ( Correcting Pen) 1,5 ml (cień 50 P

Marka: Maybelline Nr katalogowy: 100002562420

Sprzedaż partnerska

Maybelline Korektor na kółka pod okiem mistrza Camo ( Correcting Pen) Color ( Correcting Pen) 1,5 ml (cień 50 P

Wzmacniacze płynów Master Camo ze specjalnym aplikatorem w różnych kolorach, które mieszają się ze skórą. Pomaga ukryć problemy ze skórą przed nałożeniem makijażu lub makijażu. Obejmuje niedoskonałości jednym pociągnięciem. Pełny opis

42

42 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wzmacniacze płynów Master Camo ze specjalnym aplikatorem w różnych kolorach, które mieszają się ze skórą. Pomaga ukryć problemy ze skórą przed nałożeniem makijażu lub makijażu. Obejmuje niedoskonałości jednym pociągnięciem. Znajdź odpowiedni kolor i pokryj to, co jest potrzebne! Ergonomicznie zakrzywiony aplikator precyzyjnie nakłada dokładną ilość korektora w odpowiednie miejsca. Pleť wygląda idealnie, jak po błyskawicznej transformacji. „Morela pokrywa ciemne kręgi pod oczami, długotrwała miękka aplikatorka z gąbką delikatnie umieszcza korektor na skórze.“ „Czysta technologia pigmentowania, Ultra cienka i szorstka faktura.“ „Krok 1. Włącz go po raz pierwszy opuszczać wstrzykiwacz 10–15 razy lub do momentu, aż produkt będzie widoczny na gąbce.
Krok 2. Nałóż żądaną ilość na obszar docelowy za pomocą końcówki aplikatora i delikatnie przechyl ją.
Krok 3. Zakończ korzystanie z korektora lub makijażu. “

Żółty – przeciw zmęczeniu i rozjaśnieniu skóry

zielony – przeciw czerwoności, pomaga przykryć czerwone plamy

Brzoskwinia – pod kręgi pod oczami i ciemne miejsca

Jak korzystać: 1. Obróć dolną część pióra 10–15 razy podczas pierwszego użycia lub do momentu, aż produkt będzie widoczny na gąbce.
2. Za pomocą końcówki aplikatora nałóż wymaganą ilość na obszar docelowy i delikatnie przechyl go.
3. Zakończ korzystanie z korektora lub makijażu.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 50 Peach