Lavera Promieniowania rozjaśniacz 4 g (cień perleťově růžová)

Marka: Lavera Nr katalogowy: 100002388214

Sprzedaż partnerska

Lavera Promieniowania rozjaśniacz 4 g (cień perleťově růžová)

Zaznacz i rozjaśnić swoje mocne pomogą zwrócić uwagę na to, co jest piękne. Unikalny produkt w kosmetykach naturalnych. Oferta limitowana edycja Natural Glow. Pełny opis

28

28 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zaznacz i rozjaśnić swoje mocne pomogą zwrócić uwagę na to, co jest piękne. Unikalny produkt w kosmetykach naturalnych. Oferta limitowana edycja Natural Glow.

Efekty:

  • doskonale rozjaśni policzkach, usta i oczy.
Jak korzystać:

Stosuje się miejscowo na skórę w miarę potrzeb.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień perleťově růžová