Attitude dziecięcy krem przeciwsłoneczny w 100% mineralny(SPF 30 ), bezzapachowy 75g
74 zł

DNI MALL – Zniżka 15% z kodem MDLPL36 (ważny do 21.07.2019 lub wyczerpania zapasów)!
W 100% naturalny krem przeciwsłoneczny marki ATTITUDE zawiera tylko bezpieczne dla zdrowia składniki. Jest to przykład równowagi między bezpieczeństwem i funkcjonalnością produktu, a składnikami pochodzenia mineralnego i roślinnego. Bez zapachu.

Attitude krem przeciwsłoneczny w 100% mineralny(SPF 30 ), zapach Tropical 150 g
105 zł

DNI MALL – Zniżka 15% z kodem MDLPL36 (ważny do 21.07.2019 lub wyczerpania zapasów)!
W 100% naturalny krem przeciwsłoneczny marki ATTITUDE zawiera tylko bezpieczne dla zdrowia składniki. Jest to przykład równowagi między bezpieczeństwem produktu i funkcjonalnością, składniki są wyłącznie mineralne, roślinne oraz biodegradowalne. Z naturalnym zapachem Tropical.

Babymoov zestaw pielęgnacyjny Peach
169 zł

Nowość

Zestaw pielęgnacyjny BABYMOV – i będziesz mieć wszystko pod ręką! Zestaw niewielkich, ale praktycznych narzędzi do utrzymywania higieny dziecka od urodzenia. Szara torba zapinana na zamek błyskawiczny w górnej części, z pętlą oraz boczną kieszenią ułatwi przechowywanie akcesoriów.


Babymoov zestaw pielęgnacyjny TRAVEL Azur
119 zł

Nowość

Babymoov zestaw pielęgnacyjny Travel 0+ to zestaw pielęgnacyjny, który zawiera wszystko, co jest potrzebne dla dziecka od urodzenia. Wszystko zmieści się w praktycznej torbie z pętlą i przednią kieszenią na zamek błyskawiczny.