Attitude dziecięcy krem przeciwsłoneczny w 100% mineralny(SPF 30 ), bezzapachowy 75g

Attitude dziecięcy krem przeciwsłoneczny w 100% mineralny(SPF 30 ), bezzapachowy 75g

Nr.: 1346824
W 100% naturalny krem przeciwsłoneczny marki ATTITUDE zawiera tylko bezpieczne dla zdrowia składniki. Jest to przykład równowagi między bezpieczeństwem i funkcjonalnością produktu, a składnikami pochodzenia mineralnego i roślinnego. Bez zapachu. Pełny opis
72 zł
71 zł
Dostarcza MALL

W magazynie 2 sztuki

18.05.2021 odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
19.05.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
19.05.2021 - 21.05.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Jest wykonany w całości z biodegradowalnych składników i nadaje się dla wrażliwej skóry najmłodszych. Krem tworzy lekką barierę dla delikatnej skóry dziecka, która skutecznie chroni ją przed promieniowaniem UVA i UVB. Skóra jest zatem chroniona przed negatywnymi skutkami światła słonecznego, bez kontaktu ze szkodliwymi substancjami lub chemikaliami, które często zawarte są w filtrach przeciwsłonecznych. Zapewni to najbezpieczniejszą opiekę dla dziecka podczas przebywania na słońcu. Substancją czynną jest tlenek cynku bez nanocząstek. „Bez nanocząstek” oznacza, że ​​cząsteczki nie są aż tak małe, aby istniało ryzyko ich przenikania ich do krwiobiegu. Tlenek cynku jest lepszy niż dwutlenek tytanu, który jest często stosowany w kremach mineralnych – dwutlenek tytanu przeważnie posiada nanocząstki i jednocześnie nie chroni w pełni przed UVA i UVB. Nie pozostawia białych śladów i jest łatwy do rozprowadzenia – jest to jedna z wyróżniających go cech. W 100% nadające się do recyklingu opakowanie w ładnym kartonowym pudełku. Brak szkodliwych substancji jest przetestowany przez niezależne laboratorium. Posiada certyfikat EcoLogo potwierdzający, że produkt jest przyjazny dla środowiska. Więcej o tym certyfikacie. Taki certyfikat posiada również EWG („Environmental Working Group“), która pomaga ludziom wybierać tylko zdrowe, bezpieczne i przyjazne dla środowiska produkty. Seria ATTITUDE otrzymała najwyższą ocenę od tej organizacji non-profit. Więcej o tym certyfikacie. Wszystkie produkty ATTITUDE nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. ATTITUDE jest członkiem programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), największej na świecie organizacji non-profit zajmującej się prawami zwierząt. Do produkcji produktów ATTITUDE wykorzystuje się 100% odnawialnych źródeł energii.

Zastosowanie Zaleca się stosowanie 15 minut przed przebywaniem na słońcu i powtarzanie co 2 godziny. Należy ponownie nasmarować 40 minut po kąpieli/namoczeniu. Producent zaznacza, że krem ​​nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia, ponieważ dzieci nie powinny być w ogóle narażone na wpływ promieni słonecznych.

W produktach ATTITUDE znajdziesz tylko bezpieczne dla zdrowia składniki („worry-free ingredients“) – to bez kompromisów.

Więcej o filtrach przeciwsłonecznych, marce ATTITUDE, jej filozofii i wartościach.

Opakowanie: 75 g. Kraj pochodzenia: Kanada.

Skład (w języku angielskim): Active / medicinal ingredient: Zinc oxide (20%). Inactive / non-medicinal ingredients: Inactive or non-medicinal ingredients: Aqua, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glyceryl isostearate, glyceryl stearate, C10–18 triglycerides, glycerin, polyhydroxystearic acid, ethylhexylglycerin, caprylyl glycol, xanthan gum, sodium gluconate.