W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii kostiumy dla dziewczynek. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii kostiumy dla dziewczynek bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii kostiumy dla dziewczynek lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

5 produktów
-8%
MaDe kostium karnawałowy - superbohaterka 110 - 122
3x

MaDe kostium karnawałowy - superbohaterka

91 zł
83 zł

Dzięki temu kostiumowi staniesz się superbohaterką. Kostium świetnie sprawdzi się podczas przebieranych zabaw, imprez lub balów karnawałowych. Czas rozpocząć bal przebierańców!

Dostarcza MALL
MaDe kostium karnawałowy - wojowniczka 110-122
1x

MaDe kostium karnawałowy - wojowniczka

74 zł

W stroju wojowniczki każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa bohaterka. Kostium świetnie sprawdzi się podczas zabaw w okresie karnawału. Czas rozpocząć bal przebierańców!

Dostarcza MALL
MaDe Kostium bohaterki M
13x

MaDe Kostium bohaterki

62 zł

Dziewczęcy kostium superbohaterki to idealna propozycja na bal. W opakowaniu znajduje się właściwy kostium wraz z peleryną. Kostium nadaje się na dziecięce przyjęcia i uroczystości, karnawał lub fantazyjną zabawę.

Dostarcza MALL