W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii kostiumy dla dziewczynek. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii kostiumy dla dziewczynek bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii kostiumy dla dziewczynek lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

2 produkty
MaDe kostium - Śpiąca Królewna
11x

MaDe kostium - Śpiąca Królewna

73 zł

Uroczy kostium dla małych miłośników karnawałowych przebieranek, z odrobiną bajkowego nastroju. Opakowanie zawiera wszystko, czego potrzeba i nadaje się zarówno do karnawałowych i dziecięcych zabaw, jak i na Halloween.

Dostarcza MALL
MaDe Kostium Śnieżki, XS
27x

MaDe Kostium Śnieżki, XS

60 zł

Każdej małej fance bajki o królewnie i siedmiu krasnoludkach na pewno spodoba się Kostium Śnieżki, S. Idealną okazją do przebrania się w ten wyjątkowo kolorowy strój będzie bal karnawałowy, na którym można puścić wodze fantazji i przebrać się za swoją ulubioną potać. Strój Śnieżki zawiera: piękną sukienkę z czerwonym kołnierzem oraz opaskę.

Dostarcza MALL