Fieldmann kosa spalinowa FZS 3005-B
365 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Fieldmann FZS 3005-B to lekkie i poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy wykaszaniu dużych aerałów traw. Podwójny uchwyt posiada możliwość ruchu po długości wału, przez co można go dostosować do użytkownika.


Gardenius wykaszarka +  szelki GB9V43
449 zł
+ darmowa dostawa

Wykaszarka Gardenius GB9V43 o mocy 1,25 kW doskonale sprawdzi się do podcięcia przydomowych trawników. Model posiada specjalne szelki, które ułatwią pracę w ogródku.


Hecht kosa spalinowa Hecht 142 BTS
499 zł

479 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Hecht 142 BTS jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się przy pielęgnacji i przycinaniu roślin ogrodowych. Dzięki dzielonemu wałowi kosę można bardzo łatwo złożyć i przenosić.


Hecht wykaszarka elektryczna 1445
339 zł
+ darmowa dostawa

Wykaszarka elektryczna Hecht 1445 z silnikiem o dużej mocy 1400 W. Szerokość robocza wynosząca 42 cm pozwoli na efektywną pracę w miejscach, w których nie jest możliwe zastosowanie kosiarki. Model ten ma silnik umieszczony na górze, dzięki czemu jest lepiej wyważony i nie męczy rąk.


Fieldmann kosa spalinowa FZS 3003-B
379 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Fieldmann FZS 3003-B to lekkie i poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy wykaszaniu dużych aerałów traw. Podwójny uchwyt posiada możliwość ruchu po długości wału, przez co można go dostosować do użytkownika.


Fieldmann kosa spalinowa FZS 4003-B
532 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Fieldmann FZS 4003-B o pojemności silnika 42 cm3 wyposażona w głowicę żyłkową to idealny sprzęt do prac wykończeniowych w Twoim ogrodzie. Niewielkie wymiary i silinik benzynowy sprawiają, że doskonale sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych oraz z ograniczonym dostępem do zasilania.


Hecht kosa spalinowa 145
599 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Hecht 145 wyposażona w głowicę żyłkową oraz tarczę tnącą dedykowana jest do koszenia trawy i różnych zarośli, w trudno dostępnych miejscach. Kierownica oraz szelki zapewniają wygodę i komfort podczas dłuższego koszenia.


Fieldmann kosa spalinowa FZS 3020-B
455 zł

437 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Fieldmann FZS 3020-B z silnikiem o pojemności 32,5 cm3 i szerokością koszenia 42 cm pozwoli kosić za pomocą głowicy żyłkowej lub karczować przy użyciu tarczy 3-zębnej. Dzielony wał umożliwia łatwiejszy transport oraz przechowywanie.


Hecht kosa elektryczna 1238
299 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa elektryczna Hecht 1238 to funkcjonalne urządzenie, które doskonale nadaje się do koszenia małych i większych ogrodów. Została wyposażona w silnik elektryczny o mocy 1200 W, promień koszenia wynosi 38 cm.


Hecht kosa spalinowa 154
999 zł

899 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Hecht 154, o pojemności silnika 52 cm3, wyposażona w głowicę żyłkową oraz tarczę tnącą dedykowana jest do koszenia trawy lub wykaszania zarośli. Sprawdzi się głównie w miejscach trudno dostępnych dla zwykłych kosiarek.


RIWALL kosa spalinowa RPB 510
479 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Riwall RPB 510, o pojemności silnika 51,6 cm3, wyposażona w głowicę żyłkową oraz 3-ostrzową tarczę tnącą. Dedykowana jest do koszenia mocno zarośniętych powierzchni trawiastych. Tarcza tnąca umożliwia ścinanie grubszych pędów roślin samosiewnych.


Bosch kosa elektryczna AFS 23-37 (06008A9000)
589 zł
+ darmowa dostawa

Kosa elektryczna AFS 23–37 BOSCH to doskonałe urządzenie, które doskonale nadaje się do koszenia małych i większych ogrodów. Urządzenie o mocy 1,3 KM, cechuje się niezwykle wysoką wydajnością. Wyposażone w regulowany pas, zapewnia komfort i wygodę pracy.


Hecht kosa spalinowa 150
799 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa spalinowa 150 marki HECHT jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się przy pielęgnacji i przycinaniu roślin ogrodowych. Model wyposazony w system tłumienia drgań, który umozliwia komfortową pracę. Dodatkowe szelki na ramiona gwarantują wygode i zapewniają odpowiednie wyważenie urządzenia.


Makita kosa spalinowa EBH341U
1 599 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa spalinowa Makita EBH341U to wytrzymałe urządzenie, które doskonale sprawdzi się w lesie lub innym terenie zielonym. Wygodna uprząż z poduszkami oraz podwójnymi ramiączkami znacząco poprawia komfort dłutrowałej pracy.


MTD kosa spalinowa SMART BC 33
462 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa spalinowa SMART BC 33 firmy MTD doskonale nadaje się do każdego ogrodu wymagającego końcowej pielęgnacji. Duża moc silnika 1,05 kW oraz szerokie ostrza noża 25,5 cm pozwolą na wykoszenie nawet najcięższych chwastów.


VEGA kosa spalinowa BC430PRO
675 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa VeGA BC 430 Pro wyposażona w głowicę żyłkową z półautomatycznym wysuwem oraz 3-ostrzową tarczę tnącą dedykowana jest do koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach. Kierownica, szelki oraz system antywibracyjny zapewniają wygodę podczas dłuższego użytkowania.


Alko kosa spalinowa BC 4535 II-S Premium
638 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa AL-KO BC 4535 II-S Premium wyposażona w głowicę żyłkową oraz nóż tnący dedykowana jest do koszenia trawy i różnych zarośli. Kierownica oraz szelki zapewniają wygodę podczas koszenia, a dzielony wał umożliwia łatwe przechowywanie.


Einhell kosa spalinowa GE-BC 43 AS
929 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa spalinowa Einhell GE-BC 43 AS wyposażona w głowicę żyłkową oraz 3-ostrzowy nóż tnący dedykowana jest do wycinania zarośli oraz trawy w trudno dostępnych miejscach. Szelki oraz kierownica zapewniają wygodę użytkowania.


MOVETO kosa spalinowa GardeTech GTLE-4217
382 zł
+ darmowa dostawa

Wydajna kosa spalinowa Moveto GardeTech GTLE-4217 z silnikiem o mocy 1,7 KM, wyposażona jest w system antywibracyjny. Podkaszarka nadaje się wszędzie tam, gdzie konwencjonalne kosiarki nie są w stanie dotrzeć oraz idealnie sprawdzi się do cięcia wysokiej trawy i krzewów.


RIWALL kosa spalinowa RPB 520
699 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Riwall RPB 520 doskonale sprawdzi się podczas wymagających prac wokół domu. Wytrzymała konstrukcja z wysokiej jakości stopów metali pozwoli na wieloletnią pracę. Ergonomiczny uchwyt znacząco polepszy komfort pracy.


VEGA kosa spalinowa C43
609 zł

569 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa VeGA C 43 doskonale nada się do podcinania oraz kształtowania trawników oraz zywopłotów. Duża pojemność zbiornika na paliwo – 1 litr – pozwoli na długą pracę bez potrzeby przerywania i dolewania paliwa.


Einhell kosa spalinowa GH-BC 25 AS
649 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa spalinowa GH-BC 25 AS marki Einhell to niezawodny sprzęt, który pomoże usunąć niechciane pnącza z ciężko dostępnych miejsc. Wydajny 2-suwowy silnik o mocy 750 W działa płynnie z niskimi wibracjami. Bezpieczeństwo pracy zapewnia sprzęgło odśrodkowe, które odłącza ostrza w trybie bezczynności.


Güde GFS 1501 B

Güde GFS 1501 B

Ocena: 4
719 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa spalinowa Gude GFS 1501 B wyposażona w głowicę żyłkową oraz 2 tarcze tnące dedykowana jest do koszenia trawy lub wycinania krzewów w trudno dostępnych miejscach. Kierownica, szelki oraz system tłumienia drgań zapewniają wygodę podczas pracy.


RIWALL kosa spalinowa REB 1023
335 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Riwall REB 1023 o mocy 1kW ułatwi pielęgnację każdego trawnika czy też ogródka. Antypoślizgowa powłoka na rękojeści zagwarantuje większe bezpieczeństwo pracy. Wytrzymała ochrona przy nożach ochroni użytkownika przed zabrudzeniem ściętą trawą.


GTM Professional kosa spalinowa GTBC 33 M
669 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa GTM Professional GTBC 33 M wyposażona w głowicę żyłkową z półautomatycznym wysuwem żyłki oraz 3-ostrzową tarczę tnącą dedykowana jest do koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach. Kierownica oraz szelki zapewniają wygodę użytkowania.


VEGA kosa spalinowa C33
529 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa C 33 marki VeGA jest urządzeniem, które doskonale nada się dla wszystkich osób posiadających ogród. Duża moc silnika 33 cm3 oraz wysoka prędkość silnika sięgająca 7500 obrotów na minutę pozwolą na łatwą i szybką pracę.


Hecht kosa spalinowa BLUE BIRD HO 35
1 879 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosa spalinowa HECHT BLUE BIRD HO 35 to profesjonalne urządzenie wyposażone w 4-suwowy silnik HONDY, które doskonale poradzi sobie zarówno z wysokimi trawami jak i małymi drzewkami. W zestawie znajduje się pasek na ramię, który pozytywnie wpływa na komfort pracy.


Matrix kosa spalinowa BMS900 T/1
751,01 zł

665 zł
+ darmowa dostawa

Podkaszarka spalinowa Matrix BMS900 T/1 o pojemności silnika 33 cm3 wyposażona w głowicę żyłkową to idealny sprzęt do prac wykończeniowych w Twoim ogrodzie. Niewielkie wymiary i silinik benzynowy sprawiają, że doskonale sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych oraz z ograniczonym dostępem do zasilania.


McCulloch podkaszarka TRIMMAC
465 zł
+ darmowa dostawa

McCulloch Trimmac to lekka i prosta w użyciu podkaszarka która ułatwi pielęgnację każdego trawnika czy też ogródka. Zastosowana głowica żyłkowa Tap 'n Go umożliwia szybkie podawanie żyłki, po przyciśnięciu głowicy do ziemi, żyłka wysuwa się automatycznie. Zastosowana ręczna pompka paliwa ułatwia uruchamianie silnika.


MTD podkaszarka elektryczna EB 1000 B
489 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podkaszarka elektryczna MTD EB 1000 B wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy 1000 W. Promień koszenia wynoszący 38 cm pozwala na precyzyjne przycinanie krawędzi trawnika. Model ten jest kompatybilny z Trimmer Plus.


Oregon kosa akumulatorowa ST275-GSL
815 zł
+ darmowa dostawa

Oregon ST275-GSL to lekka i prosta w użyciu kosa akumulatorowa która ułatwi pielęgnację każdego trawnika czy też ogródka. Szerokości cięcia 33 cm idealnie sprawdzi się do pielęgnacji małych powierzchni, krawędzi trawników i w trudno dostępnych miejscach, np. wokół krzewów, pod ławkami itp.


Oregon kosa akumulatorowa ST275-GSL - A6 (akumulator 4,0Ah)
1 625 zł
+ darmowa dostawa

Oregon ST275-GSL-A6 to lekka i prosta w użyciu kosa akumulatorowa która ułatwi pielęgnację każdego trawnika czy też ogródka. Szerokość cięcia 33 cm idealnie sprawdzi się do pielęgnacji małych powierzchni, krawędzi trawników i w trudno dostępnych miejscach, np. wokół krzewów, pod ławkami itp.


Hecht kosa spalinowa 129 BTS
399 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa HECHT 129 BTS doskonale znajdzie swoje zastosowanie w każdym ogrodzie. Lekka waga sięgająca 5,9 kg w połączeniu z paskiem na ramię, który znajduje się w zestawie, sprawiają, że praca staje się o wiele przyjemniejsza i nie męcząca.


MOVETO kosa spalinowa GardeTech GTLE-5217
411,72 zł
399 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa GardeTech GTLE-5217 Moveto doskonale nadaje się do pielęgnacji ogródka lub trawnika. Wyposażona w 2suwowy silnik o mocy 2,2 kW. Urządzenie z łatwością dociera do trudno dostepnych miejsc i jest łatwe w użytkowaniu.


Hecht kosa spalinowa 163
1 199 zł

999 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Hecht 163 z silnikiem benzynowym o pojemności 63,3 cm3 i wydajnością 3,1 KM. Model ten znakomicie sprawdzi się dla wymagających użytkowników. Dwuramienne szelki zapewniają wsparcie podczas koszenia oraz odpowiednią równowagę.


MTD kosa spalinowa 990 AST
1 225 zł

1 189 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa MTD 990 AST wyposażona w głowicę żyłkową z półautomatycznym wysuwem żyłki oraz 4-ostrzową tarczę tnącą dedykowana jest do koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach. Kierownica oraz pasek na ramię zapewniają wygodę użytkowania.


Greenworks podkaszarka elektryczna (GST1246)
459 zł
+ darmowa dostawa

Podkaszarka elektryczna Greenworks GST1246 o dużej szerokości cięcia – 46 cm pozwoli szybko i wygodnie dokończyć porządkowanie ogrodu. Dzięki mocnemu silnikowi elektrycznemu podkaszarka jest bardzo wydajna, a jednocześnie, nie emitując spalin, przyjazna środowisku.


MOVETO kosa spalinowa GARDETECH T352W
395 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa GARDETECH T352W marki Moveto z 2-suwowym silnikiem o mocy 2,2 kW doskonale nadaje się do pielęgnacji ogródka lub trawnika. Składane szczotki pozwalają na łatwe przechowywanie lub transportowanie sprzętu.


Hecht kosa spalinowa 135BTS
469 zł
459 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Hecht 135BTS o mocy 1,5 KM doskonale nada się do przesytrzyżenia przydomowych ogródków lub żywopłotów. Możliwość wymiany noża trójramiennego na głowicę żyłkową pozwoli dopasować urządzenie do wykonywanej pracy.


Hecht kosa spalinowa 152 BTS
529 zł

499 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Hecht 152 BTS o mocy 2,2 KM to lekkie i poręczne urządzenie, które pozwoli z jednej strony na wykoszenie gęstej roślinności, z drugiej zaś na lekkie wykaszanie wokół domu. Dzielony wał umożliwiający złożenie kosy na pół ułatwi przechowywanie jej w garażu.


VEGA Podkaszarka BC520PRO
739 zł

685 zł
+ darmowa dostawa

Podkaszarka VeGA BC 520 PRO jest idealnym urządzeniem dla każdego posiadacza trawnika czy też żywopłotu. Ergonomiczny, regulowany uchwyt oraz szelki pozwolą na dopasowanie maszyny do użytkownika i wygodną pracę.


Einhell kosa spalinowa GH-BC 43 AS
633 zł

589 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa Einhell GH-BC 43 AS, z silnikiem o pojemności 42,7 cm3, wyposażona w głowicę żyłkową oraz 3-ostrzowy nóż tnący dedykowana jest do wycinania zarośli oraz trawy w trudno dostępnych miejscach. Szelki z uprzężą oraz kierownica ułatwiają dłuższą pracę.


McCulloch Podkaszarka B 28B
1 079 zł
+ darmowa dostawa

Podkaszarka McCulloch B 28B to wysoce funkcjonalny model o mocy silnika 0,8 kW. Został wyposażony w wygodne szelki z szerokimi pasami, które znacznie zmniejszają obciążenie pleców i ramion, gwarantując pełen komfort użytkowania.


MTD kosa spalinowa SMART BC 43
538 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa SMART BC 43 marki MTD to doskonały sprzęt dla wszystkich pasjonatów ogrodów. Głowica żyłkowa o szerokości żyłek 42 cm wyposażona jest dodatkowo w nóż tnący o szerokości 25,5 cm, który pozwala na wycięcie nawet najtrudniejszych chwastów.


MTD kosa spalinowa SMART BC 52
555 zł
+ darmowa dostawa

Kosa spalinowa SMART BC 52 marki MTD to doskonałe urządzenie do pielęgnacji trawnika. Duża moc silnika 1,45 kW oraz wysoka prędkość 11800 obr / min pozwoli na dokładne przykaszanie trawy oraz usuwanie nawet najmocniejszych chwastów.