Luma Kosz na pieluchy z pokrywką
49 zł

Kosz na pieluchy z pokrywą marki Luma o nowoczesnym wyglądzie posiada praktyczną pokrywkę, dzięki której zapachy nie wydostaną się na zewnątrz. Może służyć również do napełniania lub opróżniania wanienki.

Tommee Tippee Wkłady do kosza na pieluchy Sangenic Simplee, 3 sztuki
67 zł

Wkłady do kosza na pieluchy Sangenic Simplee marki Tommee Tippee zostały wyprodukowane ze specjalnej folii zawierającej składniki antybakteryjne, które zabijają nawet 99% zarazków. Jeden wkład uzupełniający pozwala zutylizować do 180 pieluch (rozmiar 2–5 kg).

Tommee Tippee wkłady wymienne SANGENIC Twist&Click 3 szt.
99 zł 75 zł

Wymienne wkłady Sangenic Twist 3 szt. nadają się do wszystkich koszy na pieluchy Sangenic, z wyjątkiem kosza Simplee. To nowy system kasetowy Twist and Click, aktualizacja istniejącego systemu, która została dodatkowo ulepszona, ponieważ jest bardziej przyjazna dla środowiska.

Tommee Tippee Sangenic Simplee kosz na pieluchy
59 zł

Kosz Sangenic Simplee marki Tommee Tippee chroni dziecięcy pokój przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami. Przeznaczony jest przede wszystkim do utylizacji pieluch, jak i pozostałych odpadów higienicznych. Został wyposażony w antybakteryjną folię, która eliminuje do 99% bakterii. W zestawie znajduje się również jeden zapasowy wkład Sangenic Simplee.

Tommee Tippee Kosz na pieluchy Sangenic Tec
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Specjalny kosz Sangenic Tec przeznaczony do jednorazowych pieluszek umożliwia bezdotykowe pakowanie zużywanych pieluszek. Folia nie wydziela zapachu, a jej skład eliminuje wszystkie bakterie. Kosz jest z wymiennym wkładem z antybakteryjną folią, której składnik przeciwbakteryjny niszczy 99% bakterii.

Bambinomio Kosz na pieluchy / wiaderko
71 zł

Kosz na pieluszki Bambinomio pozwoli Ci w łatwy i higieniczny sposób przenieść zużyte pieluszki do prania. Jest prosty w obsłudze, praktyczny i zajmuje mało miejsca. Pojemnik zapewnia idealną ochronę przed przykrym zapachem.

Tommee Tippee Kosz na pieluchy Sangenic Twist&Click
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerski kosz na pieluchy Sangenic Twist & Click od marki Tommee Tippee umożliwia higieniczną utylizację. W koszu znajduje się foliowy wkład wymienny, którego składnik antybakteryjny niszczy 99% bakterii. Dzięki technologii Twist & Click pieluszka jest owijana w folię o przyjemnym zapachu cytryny i wpychana do kosza za pomocą tłoka.

keeeper Kosz na pieluchy "Kubuś Puchatek"
29 zł

Kosz na pieluchy „Kubuś Puchatek“ marki OKT to praktyczny pojemnik z pokrywką, który zapobiega rozprzestrzenianiu się brzydkich zapachów. Może być również używany jako wiaderko do napełniania wanienki. Został wykonany z wysokiej jakości, nietoksycznego tworzywa.

Bambinomio Wiaderko na pieluszki i siatka do prania
125 zł

Bambinomio Wiaderko na pieluszki i siatka do prania to wygodny zestaw wiaderka z 2 siatkami na pieluszki, które ułatwiają umieszczanie pieluch w pralce. Zwiększ wygodę stosowania wkładów pieluszkowych do maksimum.

Bebe-jou wiaderko na pieluchy, z wiekiem Leopard
73 zł

Wiadro na pieluchy ma pojemność 14 l, co odpowiada ilości wody potrzebnej do napełnienia wanny. Wyposażone jest w wieczko, które nie przepuszcza zapachu zużytych pieluch. Zawiera składany ergonomiczny uchwyt. Wiaderko na pieluchy Bebe-jou Leopard jest łatwe w konserwacji.

keeeper Kosz na pieluchy "Mickey&Minnie"
35 zł

Kosz na pieluchy „Mickey & Minnie“ marki OKT to pojemnik z tworzywa sztucznego z poręczną pokrywką. Zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów oraz posiada wszechstronne zastosowanie dla całej rodziny. Idaelnie wpasuje się w wystrój dziecięcego pokoiku.

Tommee Tippee kosz na pieluchy Sangenic Twist & Click, zielony
126 zł

Nowość

Kosz na pieluchy Sangenic Twist & Click marki Tommee Tippee umożliwia bezdotykowe wyrzucanie zużytych pieluch. Dzięki technologii Twist & Click, pielucha jest zawijana w folię o przyjemnym, cytrynowym zapachu, a następnie wciskana do kosza tłokiem.

Chicco kosz na pieluchy
199 zł 165 zł

Kosz na pieluchy Chicco jest bezwonny i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dzięki opatentowanemu urządzeniu (WO 2014/035249) i innowacyjnemu systemowi uszczelnień zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnego zapachu. Pojemnik jest wyjątkowo ekonomiczny, ponieważ wykorzystuje zwykłe, plastikowe worki zamiast drogich, zamiennych wkładów z zapasowymi kieszeniami, co oszczędza pieniądze, a jednocześnie ekologiczny, zmniejszając produkcję plastiku i ułatwiając proces recyklingu .