Rotho kosz na odpady Paso 1 6 l
60 zł

Nowość

Pojemnik z tworzywa sztucznego o pojemności 6 litrów. Kosz na śmieci wykonany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu. Eko-certyfikat Blue Angel.

Rotho kosz na odpady Paso 2 6 l
60 zł

Nowość

Pojemnik z tworzywa sztucznego o pojemności 6 litrów. Kosz na śmieci wykonany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu. Eko-certyfikat Blue Angel.

Rotho Kosz na śmieci Paso 20 L 1
110 zł

Nowość

Pojemnik z tworzywa sztucznego o pojemności 20 litrów. Rotho Kosz na śmieci Paso 20 l 1 jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Certyfikat ekologiczny Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pedału, który można wcisnąć z 3 stron kosza.

Rotho Kosz na śmieci Paso 20 L 2
110 zł

Nowość

Pojemnik z tworzywa sztucznego o pojemności 20 litrów. Rotho Kosz na śmieci Paso 20 l 2 jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Certyfikat ekologiczny Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pedału, który można wcisnąć z 3 stron kosza.

Rotho kosz na śmieci Paso 40 l 1
161 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 40 litrów. Rotho Kosz na śmieci Paso 40 l 1 jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Certyfikat ekologiczny Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pedału, który można wcisnąć z 3 stron kosza.

Rotho kosz na śmieci Paso 40 l 2
161 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 40 litrów. Rotho kosz na śmieci Paso 40 l 2 jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Certyfikat ekologiczny Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pedału, który można wcisnąć z 3 stron kosza.

Rotho kosz na śmieci Twist 25 l 1
51 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 25 litrów. Kosz na śmieci Twist 25 l 1 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.

Rotho kosz na śmieci Twist 25 l 2
51 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 25 litrów. Kosz na śmieci Twist 25 l 2 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.

Rotho kosz na śmieci Twist 50 l 1
68 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 50 litrów. Kosz na śmieci Twist 50 l 1 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.

Rotho kosz na śmieci Twist 50 l 2
68 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 50 litrów. Kosz na śmieci Twist 50 l 2 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.