Heidrun Kosz na śmieci 18 l
18 zł 15 zł

Kosz na śmieci Heidrun, 18 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Mazzei Kosz do segregacji śmieci Ecobin 25 l
72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny kosz na śmieci o pojemności 25 litrów można użyć pojedynczo lub można kilka sztuk połączyć wzajemnie. Kosze są wyposażone w haczyk i oczko by było możliwe pojedyncze warianty połączyć wzajemnie.

Mazzei Kosz do segregacji śmieci Ecobin 40 l
87 zł

Kosz na śmieci Ecobin o dużej pojemności 40 litrów to wspaniały pomocnik do segregacji odpadków nie tylko dzięki kolorowym pokrywom. Kosz jest po bokach wyposażony w uchwyty, więc jest możliwe więcej sztuk połączyć razem.

Heidrun kosz na odpady 35 l, czarny
27 zł 26 zł

Kosz na odpady Heidrun 35 l, czarny z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Heidrun kosz na odpady 60 l, czarny
39 zł

Kosz na śmieci Heidrun 60 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, ale swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku a dzięki swojej pojemności pomieści duże ilości nieczystości.

Rotho kosz na śmieci Twist 25 l 1
51 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 25 litrów. Kosz na śmieci Twist 25 l 1 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.

Rotho kosz na śmieci Twist 50 l 1
68 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 50 litrów. Kosz na śmieci Twist 50 l 1 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.