Heidrun Kosz na śmieci 18 l-16%
18 zł 15 zł

Promocja

Kosz na śmieci Heidrun, 18 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

CURVER Kosz na śmieci Flipbin 25 l
54 zł

Kosz na śmieci Curver Flipbin 25l jest dzięki swemu wyglądowi wspaniałym i zarazem praktycznym dodatkiem do waszego biurka, czy też do łazienki. Pokrywa o dwu stopniach otwarcia, więc pozostanie zawsze czysta.

Heidrun kosz na odpady 35 l, czarny
32 zł 24 zł

Kosz na odpady Heidrun 35 l, czarny z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Heidrun kosz na odpady 60 l, czarny
39 zł

Kosz na śmieci Heidrun 60 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, ale swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku a dzięki swojej pojemności pomieści duże ilości nieczystości.