Meliconi kosz na śmieci EKONOMICZNY, 12 L
50 zł

Kosz na śmieci Meliconi o pojemności 12 litrów wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej w oryginalnym kolorystyce Origami. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Kis Podwójny pojemnik na śmieci, kosz na śmieci M, szary
51 zł 40 zł

Kosz na śmieci z pokrywą na zawiasach wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego. Podwójny pojemnik KIS z pojemnością 25 litrów jest szczególnie przydatny w domu, ale może być również używany w warsztacie lub garażu. Zaletą tego produktu jest jego niska wagałatwa konserwacja.

CURVER Kosz na śmieci Flipbin 25 l Leather
39 zł

Kosz na śmieci Curver Flipbin Leather o pojemności 25 l w kolorach brązu, pokryty wzorem imitującym skórę. Kosz wyróżnia dwuetapowe otwieranie pokrywy, dostosowane do mniejszych i większych odpadów.

CURVER Kosz na śmieci Flipbin 25l PARIS
39 zł

Klasyczny kosz na śmieci do pokoju Flipbin marki Curver z motywem niezwykłego Paryża. Kosz posiada pokrywę o dwu stopniach otwarcia, na mniejsze i większe odpadki, dzięki temu pokrywa pozostaje czysta. Pojemność kosza czyni 25 litrów.

TimeLife kosz na odpady 26 l, czarny
46 zł 40 zł

Klasyczny 26-litrowy pojemnik od marki Timelife pasuje do każdego pomieszczenia – kuchni, łazienki czy pokoju. Górną część można wygodnie oddzielić.