Brabantia kosz na śmieci Touch Bin New 30L stalowy
610 zł

Designerski kosz Touch Bin od słynnego producenta Brabantia. Ten piękny kosz pomieści dużą ilość odpadów, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Posiada popularny cichy mechanizm dotykowy, do otwierania go najdelikatniejszym naciskiem. Zdejmowane wieczko wykonane jest z wysokiej jakości stali.

Orion Kosz recyklingowy UH SORT 4×21 l
190 zł 150 zł

Kosz recyklingowy UH SORT 4×21 l można stosować pojedynczo lub jako zestaw pojemników na odpady. Można go używać w kuchni, ale także w garażu lub warsztacie. Kolorowe zatrzaski na pokrywie poszczególnych koszy.

Orion Kosz recyklingowy UH SORT 3×21 l
154 zł 142 zł

Kosz recyklingowy UH SORT 3×21 l może być stosowany jako zestaw pojemników na odpady lub pojedynczo. Pasuje do kuchni, ale także do garażu lub warsztatu. Kolorowe zatrzaski na pokrywie poszczególnych koszy.

Meliconi Kosz na śmieci De-luxe 60 l
276 zł 200 zł

Kosz na śmieci Meliconi De-luxe o pojemności 60 litrów. Jego otwieranie przebiega niezwykle gładko dzięki systemowi Soft-Touch. Czyszczenie i opróżnianie kosza jest proste dzięki uchwytowi i odpinananemu wewnętrznemu koszykowi oraz zdejmowanej obudowie. Dzięki powłoce NFP na powierzchni nie pozostają nieestetyczne odciski palców.

Meliconi kosz na śmieci SOFT-TOUCH 60L srebrny
216 zł

Kosz na odpady wykonany z polimerów nierdzewnych i odpornych na wilgoć ze srebrnym wykończeniem. SOFT-TOUCH 60L to najbardziej ekskluzywny kosz dotykowy włoskiej firmy Meliconi. Ergonomiczny system zapewnia pełen komfort użytkowania.

Rotho kosz na śmieci Twist 25 l 1
51 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 25 litrów. Kosz na śmieci Twist 25 l 1 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.

Rotho kosz na śmieci Twist 25 l 2
51 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 25 litrów. Kosz na śmieci Twist 25 l 2 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.

Rotho kosz na śmieci Twist 50 l 1
68 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 50 litrów. Kosz na śmieci Twist 50 l 1 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.

Rotho kosz na śmieci Twist 50 l 2
68 zł

Nowość

Kosz na śmieci o pojemności 50 litrów. Kosz na śmieci Twist 50 l 2 marki Rotho jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Posiada eko-certyfikat Blue Angel. Otwieranie przez naciśnięcie pokrywy lub otwarcie do pozycji maksymalnej.