Heidrun Zestaw koszy na śmieci 50 l 3x 50 l czarne
73 zł

Zestaw koszów na śmieci jest dzięki kolorowo rozróżnionym pokrywom idealny do segregacji śmieci. Każdy kosz ma pojemność 50 litrów, gdy są puste można je sztaplować, co oszczędza miejsce.

Heidrun Zestaw koszy na śmieci 3x 50 l
76 zł

Zestaw koszy, które można sztaplować i są odróżnione kolorami, więc wyśmienicie nadają się do segregacji plastiku, papieru, szkła. Kosze są wykonane z mocnego plastiku, każdy o pojemności 50 litrów, więc nadają się przede wszystkim do domu.

Meliconi kosz na śmieci, dwukomorowy ECOLUX 80 l stal szczotkowana
399 zł

Kosz na śmieci do segregacji marki Meliconi, o całkowitej pojemności 80 l i wykończeniu szczotkowanej stali. Otworzyć go można jednym ruchem ręki. Wbudowany pedał i wyjmowane wiadro umożliwiają wygodne wyciąganie śmieci bez ryzyka przewrócenia. Taki kosz na śmieci jest praktycznym i bardzo eleganckim dodatkiem w domu.

Simplehuman kosz do segragacji śmieci, 24+34 l
1 008 zł

Designerski kosz do segregacji śmieci marki Simplehuman przeznaczony jest to domów, jak i biur i powierzchni komercjnych. Posiada stalowy pedał, ciche zamknięcie i wnętrze podzielone na dwie komory, każda o pojemności 58 l (24 a 34 l).

Prosperplast kosz na odpady 3 x 25 l biały
119 zł 90 zł

Kosze na segregowane odpady o pojemności 20 litrów. Kosz na śmieci Prosperplast 3 × 20 l biały ma modułową budowę i możliwość układania w stosy. Kolorowe pokrywki pomagają określić, w którym pudełku powinien znaleźć się dany odpad.

Prosperplast kosz na odpady 3 x 25 l szary
99 zł

Kosze na segregowane odpady o pojemności 20 litrów. Kosz na śmieci Prosperplast 3 × 20 l szary ma modułową budowę i możliwość układania w stosy. Kolorowe pokrywki pomagają określić, w którym pudełku powinien znaleźć się dany odpad.

M.A.T Group kosze do segregowania odpadów 3 x 35 l SE
117 zł

Zestaw 3 koszy na śmieci o budowie modułowej. M.A.T. Kosze do segregowania odpadów GROUP 3 × 35 l SE służą do wygodnego segregowania odpadów w domu. Kosze można łatwo układać w stosy.

Meliconi kosz na śmieci, dwukomorowy ECOLUX 80 l stal nierdzewna
509 zł 429 zł

Kosz na śmieci do segregacji marki Meliconi, o całkowitej pojemności 80 l. Otworzyć go można jednym ruchem ręki. Wbudowany pedał i wyjmowane wiadro umożliwiają wygodne wyciąganie śmieci bez ryzyka przewrócenia. Taki kosz na śmieci jest praktycznym i bardzo eleganckim dodatkiem w domu.

Rotho Kosz na śmieci Trio, 41 l
197 zł

Kosz na śmieci Trio, 41 l marki Rotho został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Posiada 3 wewnętrzne, wyjmowane pojemniki. Pokrywę otwiera się za pomocą specjalnego pedału.

Brabantia Wbudowane kosze Sort & Go 2x12L
324 zł

Brabantia Wbudowane kosze Sort & Go 2 × 12 L głównie do recyklingu. Kosze mają solidną samonośną ramę łatwą do instalacji, która nie posiada zawiasów i może być montowana na lewych lub prawych drzwiach.

BRILANZ Kosz na odpady ECO 35 l, zielony
93 zł 74 zł

Kosz na śmieci od firmy BRILANZ z specjalnej serii, która jest przeznaczona do segregacji, ten model jest dedykowany na odpady ze szkła, pojemność wynosi 35 litrów. Kosz można ustawiać w stos z innymi kolorami i rozmiarami, aby zaoszczędzić miejsce. Wykonany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu. Można zablokować kosz obracając uchwyt do przodu, aby zapobiec otwarciu przez zwierzę.

BRILANZ Kosz na odpady ECO 35 l, niebieski
93 zł 74 zł

Kosz na śmieci od firmy BRILANZ z specjalnej serii, która jest przeznaczona do segregacji, ten model jest dedykowany na odpady z papieru, pojemność wynosi 35 litrów. Kosz można ustawiać w stos z innymi kolorami i rozmiarami, aby zaoszczędzić miejsce. Wykonany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu. Można zablokować kosz obracając uchwyt do przodu, aby zapobiec otwarciu przez zwierzę.

Heidrun Kosz na śmieci 18 l
18 zł

Kosz na śmieci Heidrun, 18 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Simplehuman kosz do segregacji odpadów, 10 + 10 l
395 zł

Kosz na śmieci marki Simplehuman to świetna pomoc w segregacji odpadów. Nadaje się do pokoi hotelowych, dziecięcych, ale również do każdej kuchni. Posiada dwa oddzielne 10-litrowe pojemniki.

BRILANZ Kosz na odpady ECO 35 l, żółty
93 zł 74 zł

Kosz na śmieci od firmy BRILANZ z specjalnej serii, która jest przeznaczona do segregacji, ten model jest dedykowany na odpady z tworzyw sztucznych, pojemność wynosi 35 litrów. Kosz można ustawiać w stos z innymi kolorami i rozmiarami, aby zaoszczędzić miejsce. Wykonany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu. Można zablokować kosz obracając uchwyt do przodu, aby zapobiec otwarciu przez zwierzę.

Mazzei Kosz do segregacji śmieci Ecobin 25 l
72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny kosz na śmieci o pojemności 25 litrów można użyć pojedynczo lub można kilka sztuk połączyć wzajemnie. Kosze są wyposażone w haczyk i oczko by było możliwe pojedyncze warianty połączyć wzajemnie.

Mazzei Kosz do segregacji śmieci Ecobin 40 l
87 zł

Kosz na śmieci Ecobin o dużej pojemności 40 litrów to wspaniały pomocnik do segregacji odpadków nie tylko dzięki kolorowym pokrywom. Kosz jest po bokach wyposażony w uchwyty, więc jest możliwe więcej sztuk połączyć razem.

TORO Kosz na odpady 270273
439 zł

Kosz na odpady Toro 270273 wykonany jest z nierdzewnej stali oraz hartowanego plastiku. Kosz posiada dwa oddzielne pojemniki na odpady o pojemności 15 litrów każdy. Już teraz możesz efektywnie sortować odpady z Twojego gospodarstwa domowego.

Heidrun kosz na odpady 35 l, czarny
27 zł 26 zł

Kosz na odpady Heidrun 35 l, czarny z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Heidrun kosz na odpady 60 l, czarny
50 zł

Kosz na śmieci Heidrun 60 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, ale swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku a dzięki swojej pojemności pomieści duże ilości nieczystości.