Meliconi kosz na śmieci 14L BRUSHED srebrny
61 zł 53 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi Kosz na odpadki New Line 14 l miedź
60 zł

Kosz na odpadki z pedałem, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, w miedzianym kolorze. Model Meliconi New Line ma pojemność 14 l i wewnętrzny, wyjmowany pojemnik, który łatwo się czyści.

Meliconi kosz na śmieci 14 l biały
60 zł 54 zł

Kosz na śmieci Meliconi o pojemności 14 litrów, jest wyposażony w praktyczny pedał do otwierania klapy. Włoski wzór gwarantuje stylowy wygląd, funkcjonalność i wykonanie z wysokiej jakości materiału.

Meliconi kosz na śmieci New Line 14L czarny marmur
61 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest w kolorze czarnego marmuru. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi kosz na śmieci 14L s botaniczna grafika
67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest w botanicznym wzorze. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi kosz na śmieci New Line 14L niebieski
68 zł 60 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest ze stali nierdzewnej w niebieskim kolorze. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi kosz na śmieci 14 l PEDAL BIN z grafiką METROPOLIS
66 zł

Kosz na śmieci z wbudowanym pedałem, Meliconi PEDAL BIN, o pojemności 14 l i wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wydłuży żywotność kosza. Konserwacja wewnętrznego, wyjmowanego pojemnika jest bardzo prosta, a jego wygląd ucieszy miłośników podróży.

Meliconi kosz na śmieci 14L Opera czerwony mat
110 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej w matowym, czerwonym kolorze. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi kosz na śmieci 14L Opera matowa biel
109 zł 92 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej w matowym, białym kolorze. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi kosz na śmieci New Line 14L Art Deco 2
73 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest w stylu Art Deco. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi kosz na śmieci New Line 14L ciemny czerwony
61 zł 55 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest ze stali nierdzewnej w ciemno-czerwonym kolorze. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.

Meliconi Kosz na odpadki Line 14 l czarny
68 zł

Kosz na odpadki z praktycznym pedałem, o pojemności 14 litrów. Model Meliconi NEW LINE w czarnym kolorze ma praktyczny, łatwy do umycia wewnętrzny pojemnik.

Meliconi kosz na śmieci 14 l PEDAL BIN z grafiką I LOVE MY HOME
60 zł

Kosz na śmieci Meliconi PEDAL BIN jest niezbędnym, praktycznym dodatkiem w każdym domu, który posłuży niezawodnie przez wiele lat. Kosz marki Meliconi został wyprodukowany we Włoszech i jest bardzo stabilny i trwały, a także łatwo się go czyści.

Meliconi kosz na śmieci 14L Opera stal / czerń
109 zł 94 zł

Kosz na śmieci Meliconi New Line o pojemności 14 litrów wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej w kolorze czarno-stalowym. Kosz posiada wewnętrzny wyjmowany pojemnik, który można łatwo utrzymać w czystości dzięki warstwie polipropylenowej.