Meliconi kosz na śmieci 5 l PEDAL BIN stal szczotkowana
42 zł 36 zł

Kosz na śmieci z wbudowanym pedałem marki Meliconi ma pojemność 5 l i wykończenie ze stali szczotkowanej wysokiej jakości. Konserwacja jest bardzo prosta, włoski design wyjątkowo funkcjonalny i elegancki, zaś wykorzystany materiał jest gwarancją długiej żywotności.

Banquet kosz na odpady TWIZZ 5 l, stal
52 zł

Kosz na odpady Banquet Twizz jest wygodny do każdego pomieszczenia. Dzięki kompaktowym rozmiarom można go postawić w kuchni, łazience lub w warsztacie. Idealny również do biura.

Meliconi Kosz na odpadki 5l PEDAL BIN MARBLE czarny
42 zł 40 zł

Kosz na odpadki z praktycznym pedałem, z czarnym, marmurowym motywem. Zbiornik o pojemności 5 litrów jest, dzięki polipropylenowej warstwie, łatwo zmywalny. Kosz wykonany został ze stali nierdzewnejnajwyższej jakości.

Meliconi kosz na śmieci 5 l z grafiką BISTROT
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na śmieci marki Meliconi ma pojemność 5 l i wykończenie w kolorze czarnym. Konserwacja wewnętrznego, wyjmowanego pojemnika jest bardzo prosta, a kolejną wygodą tego kosza jest fakt, że do korzystania z niego nie potrzeba worków.

Meliconi Kosz na odpadki 5 l PEDAL BIN biały
42 zł 40 zł

Kosz na odpadki z pedałem w białym kolorze, w eleganckim, włoskim stylu. Model Meliconi PEDAL BIN wykonany jest z lekkiego i trwałego materiału, który ułatwia konserwację i przedłuża jego żywotność.

Meliconi kosz na śmieci 5 l PEDAL BIN miedź
42 zł 40 zł

Kosz na śmieci z wbudowanym pedałem, Meliconi PEDAL BIN, o pojemności 5 l i wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, będzie praktycznym dodatkiem w każdym domu. Konserwację wewnętrznego, wyjmowanego pojemnika ułatwi znacznie warstwa polipropylenowa.

Meliconi kosz na śmieci 5 l z grafiką METROPOLIS
42 zł 37 zł

Kosz na śmieci marki Meliconi ma pojemność 5 l i ciekawy, miejski design. Konserwacja wewnętrznego, wyjmowanego pojemnika jest bardzo prosta, a kolejną wygodą tego kosza jest fakt, że do korzystania z niego nie potrzeba worków.

Meliconi Kosz na odpadki 5 l PEDAL BIN ciemnoczerwony
50 zł

Ciemnoczerwony kosz na odpadki z pedałem, o pojemności 5 litrów. Model Meliconi 5 l PEDAL BIN jest łatwy w konserwacji i utrzymaniu w czystości, wyróżniając się włoskim designem. Kosz jest wykonany ze stali nierdzewnej najwyższej jakości.

Meliconi Kosz na odpadki 5 l PEDAL BIN jasnoniebieski
42 zł 40 zł

Kosz na odpadki z pedałem, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wewnętrzny, wyjmowany pojemnik Meliconi PEDAL BIN umożliwia łatwe czyszczenie, a trwałe materiały – długą żywotność.

Meliconi Kosz na odpadki 5 l PEDAL BIN MARBLE
43 zł

Kosz na odpadki z pedałem i luksusowym, marmurowym motywem. Stylowy design kosza Meliconi PEDAL BIN to zasługa wysokiej jakości, lekkich materiałów – między innymi stali nierdzewnej.

Meliconi Kosz na odpadki 5 l PEDAL BIN różowy
42 zł 40 zł

Różowy kosz na odpadki z pedałempojemności 5 litrów, jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Model Meliconi PEDAL BIN idealnie pasuje do pokoju każdej dziewczynki lub łazienki.

Meliconi kosz na śmieci 5 L Opera biały mat
66 zł 62 zł

Pojemniki na odpady doskonale sprawdzi się w gospodarstwie domowym. Model wykonany jest z trwałych surowców. Ten kosz Meliconi charakteryzuje się funkcjonalnością, stabilnością oraz wytrzymałością.

Meliconi kosz na śmieci 5 L z grafiką I LOVE MY HOME
42 zł 40 zł

Kosz na śmieci jest niezbędnym, praktycznym dodatkiem w każdym domu, który posłuży niezawodnie przez wiele lat. Kosz marki Meliconi został wyprodukowany we Włoszech i jest bardzo stabilny i trwały, a także łatwo się go czyści.

Meliconi Kosz na odpadki 5 l PEDAL BIN Art Deco 2
48 zł

Kosz na odpadki z pedałem, o pojemności 5 l. Niecodzienny design Meliconi PEDAL BIN nawiązuje do stylu Art Deco. Kosz jest wykonany ze stali nierdzewnej najwyższej jakości.

Meliconi kosz na śmieci 5 l PEDAL BIN, czarny
42 zł 40 zł

Kosz na śmieci z wbudowanym pedałem, Meliconi PEDAL BIN, o pojemności 5 l i wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Konserwację wewnętrznego, wyjmowanego pojemnika ułatwi znacznie warstwa polipropylenowa.