Kis chic Bin L American Flag 50 l (kosz na odpady)
175 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na odpady Bin L American Flag z motywem amerykańskiej flagi markiKis o pojemności 50 litrów. Wyposażony w szczelną pokrywę i rączkę, dzięki której można go przenieść w dowolne miejsce. Kosz w designerskim stylu, świetnie skomponuje się z wystrojem wnętrza domu i mieszkania.

Orion Kosz recyklingowy UH SORT 4×21 l
190 zł 150 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz recyklingowy UH SORT 4×21 l można stosować pojedynczo lub jako zestaw pojemników na odpady. Można go używać w kuchni, ale także w garażu lub warsztacie. Kolorowe zatrzaski na pokrywie poszczególnych koszy.

Orion Kosz recyklingowy UH SORT 3×21 l
154 zł 141 zł

Kosz recyklingowy UH SORT 3×21 l może być stosowany jako zestaw pojemników na odpady lub pojedynczo. Pasuje do kuchni, ale także do garażu lub warsztatu. Kolorowe zatrzaski na pokrywie poszczególnych koszy.

Banquet Kosz na śmieci TWIZZ, 20 l
127 zł

Kosz na śmieci TWIZZ, 20 l otwierany na wygodny pedał zagwarantuje czystość i należytą higienę użytkowania. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się do postawienia w sypialni czy gabinecie.

Kis Kosz Chic Bin 50 l Coffee Menu
131 zł

Kuchenny kosz na śmieci Coffee Menu marki Kis o pojemności 50 l. Z pokrywą blokującą wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Kolejną zaletą jest również gumowa uszczelka pod spodem, która zapewnia maksymalną stabilność, dzięki której kosz pozostaje na swoim miejscu.