Craft koszulka dziecięca Fuseknit
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodna koszulka funkcjonalna dla dzieci, CRAFT Fuseknit Comfort, przeznaczona jest do szerokiej gamy zajęć sportowych w łagodnie zimnej i zimnej pogodzie.

Craft koszulka dziecięca Fuseknit Comfort
136 zł 129 zł

Dziecięca koszulka funkcjonalna Fuseknit Comfort od marki Craft jest wyjątkowo wygodna. Doskonale nadaje się zarówno do zajęć sportowych, jak i aktywności podczas zimnych dni. Pozwól swoim dzieciom na aktywność, bez obaw o przeziębienia. Została wykonana z mieszanki poliestru, poliamiduelastanu.

Loap koszulka termiczna chłopięca Pitta
51 zł 49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalna chłopięca koszulka termoaktywna PITTA z płaskimi szwami i długimi rękawami jest idealną podstawą odzieży od jesieni do wiosny. Niska waga materiału technicznego SOFTECH utrzymuje Twoje dziecko w cieple i suchości – koszulka szybko wysycha, praktycznie nie wchłania wody, nie gniecie się i jest odporna na plamy.
Rękawy i dolny brzeg koszulki są klasycznie zaprojektowane.

Loap koszulka termiczna dziewczęca Pitta
51 zł 49 zł

Funkcjonalna dziewczęca koszulka termoaktywna PITTA z płaskimi szwami i długimi rękawami jest idealną podstawą odzieży od jesieni do wiosny. Niska waga materiału technicznego SOFTECH utrzymuje Twoje dziecko w cieple i suchości – koszulka szybko wysycha, praktycznie nie wchłania wody, nie gniecie się i jest odporna na plamy.
Rękawy i dolny brzeg koszulki są klasycznie zaprojektowane.