Revlon Kajalová klasyczny eyeliner (eyeliner ołówek) 1,49 g (cień 06 Aubergine)

Marka: Revlon Nr katalogowy: 100002393688

Sprzedaż partnerska

Revlon Kajalová klasyczny eyeliner (eyeliner ołówek) 1,49 g (cień 06 Aubergine)

Kajalová ołówek podkreśla oczy i pozwala stworzyć dramatyczny wygląd. Z tego ołówka łatwo tworzyć precyzyjne linie, które podkreślają piękno oczu. ołówek kompozycja jest łagodny dla wrażliwych okolic oczu. Pełny opis

28

28 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kajalová ołówek podkreśla oczy i pozwala stworzyć dramatyczny wygląd. Z tego ołówka łatwo tworzyć precyzyjne linie, które podkreślają piękno oczu. ołówek kompozycja jest łagodny dla wrażliwych okolic oczu.

cechy:

  • z dużej zawartości pigmentów
  • Długotrwałe,
  • rozmazywanie.
Jak korzystać:

Linia prowadzenia cienkiej linii od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznej.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 06 Aubergine