Lancome Le Crayon Khol Eyeliner 1,8 g (cień 001 Noir)

Marka: Lancome Nr katalogowy: 100002387731

Sprzedaż partnerska

Lancome Le Crayon Khol Eyeliner 1,8 g (cień 001 Noir)

Daj oczy intensywny wygląd w krótkim czasie. Le Crayon Khol Eyeliner z aksamitną konsystencję można stworzyć doskonałą linię i nieodpartą wygląd. . Pełny opis

87

87 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Daj oczy intensywny wygląd w krótkim czasie. Le Crayon Khol Eyeliner z aksamitną konsystencję można stworzyć doskonałą linię i nieodpartą wygląd.

Efekty:

  • łatwe do zastosowania,
  • długo trzymać,
  • dobrze zdefiniowane oczy.
Jak korzystać:

Delikatnie pociągnij utworzyć linię wzdłuż linii rzęs.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 001 Noir