Revlon Ołówek do oczu 2 w 1 (Angled Kajal) 0,28 g (cień 101 Onyx)

Marka: Revlon Nr katalogowy: 100002397991

Sprzedaż partnerska

Revlon Ołówek do oczu 2 w 1 (Angled Kajal) 0,28 g (cień 101 Onyx)

Ołówek podwójny ołówkowy – z jednej strony klasyczny ołówek, z drugiej unikalny, ścięty koniec do równomiernego zastosowania. Jest tak delikatny, że możesz go użyć na wewnętrznej stronie powieki. . Pełny opis

47

47 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ołówek podwójny ołówkowy – z jednej strony klasyczny ołówek, z drugiej unikalny, ścięty koniec do równomiernego zastosowania. Jest tak delikatny, że możesz go użyć na wewnętrznej stronie powieki.

Funkcje:

  • fazowany ołówek do precyzyjnie renderowanych linii,
  • ścięta szczotka do tworzenia dymnego wyglądu,
  • wodoodporny,
  • Nadaje się również do wnętrza pokrywy.
Jak korzystać: Zastosuj do powiek w razie potrzeby.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 101 Onyx