Woody Kółko i krzyżyk MAXI
75 zł

Raty 10x0 %

Kółko i krzyżyk dla najmłodszych to gra doskonała do ogrodu i dziecięcego pokoju. Pole wykonane zostało ze sznura, połączonego drewnianymi kulkami. Zestaw zawiera dwa symbole – kółko i krzyżyk.

ECOIFFIER zestaw gier 7 w 1
94 zł

Raty 10x0 %

Zestaw 7 gier idealny do zabaw w pomieszczeniach i w ogrodzie. Zawiera: frisbee, krokiet, łowienie rybek, golf, łapanie piłeczek, kółko i krzyżyk oraz kręgle. Dzieci mogą spędzać z nim czas na zewnątrz, podczas słonecznej pogody oraz w środku, kiedy są zmuszone do pozostania w domu.

Hape zestaw kręgli dla dzieci
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ten kolorowy zestaw do gry w kręgle marki Hape dostarcza dzieciom radości przez długie godziny. Można grać w klasyczne kręgle, uczyć się liczb lub barw. Jako bonus, każdy kręgiel ma wyraźne otwarcie, które oferuje dzieciom różne możliwości obserwacji otoczenia.

DOLU Zestaw sportowy 3 w 1
45 zł

Raty 10x0 %

Golf, baseball i kręgle w jednym pudełku. Gry pomagają rozwijać doskonałe umiejętności motoryczne, skupienie, dokładność i poczucie fair play. Teraz możesz cieszyć się świetną zabawą z tym zestawem w domu i w ogrodzie.

Teddies Łuk z tarczą + 3 strzały
29 zł

Raty 10x0 %

Łuk z tarczą marki Teddies to zestaw idealny dla małych łuczników. Do zestawu są dołączone trzy strzały z przyssawkami. Tego typu zabawa wpływa pozytywnie na koordynacje ruchową i trening wzroku.

Wader Kręgle 80020
18 zł

Raty 10x0 %

Kręgle 800200 marki Wader ucieszą każdego malucha. Gra w kręgle pomoże rozwijać zdolności manualne oraz precyzję Twojego dziecka. W zestawie znajduje się 9 kolorowych kręgli i 2 piłeczki. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Lamps Granie w dywanową piłkę nożną-28%
138 zł 99 zł

Promocja

WEEKENDOMANIA: super cena tylko do niedzieli lub do wyczerpania zapasów!
Ta poliestrowa mata do zabawy jest zasilana bateriami i wydaje dźwięki. Po strzeleniu liczy bramki. Graj ze znajomymi i wygraj najcenniejszy puchar.
Buddy Toys gra Tic Tac Toe BOT 3140
69 zł

Raty 10x0 %

Gra Tic Tac Toe to świetna zabawa dla całej rodziny. Można grać w nią w pomieszczeniach, w ogrodzie i na plaży. Proste zasady gwarantują doskonałą zabawę dla dzieci od 3. roku życia. Konstrukcja jest bardzo łatwa w montażu

ECOIFFIER Kręgle 30 cm
49 zł

Raty 10x0 %

Kręgle to świetna rozrywka zarówno dla dzieci jak i rodziców. Kręgle o wysokości 30 cm wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zestaw zawiera 6 kręgli oraz 2 kule do zbijania. Rozłóż je w ogrodzie i przewróć wszystkie 6!

Dohany zestaw do kręgli 6 szt.
33 zł

Raty 10x0 %

Kręgle to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Teraz możesz cieszyć się tą wspaniałą zabawą w domu w ogrodzie. Kręgle wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W opakowaniu jest 6 kręgli i kule do ich zbijania.

ECOIFFIER zestaw gier 3 w 1
60 zł

Raty 10x0 %

Sportowy zestaw gier przeznaczony nie tylko do ogrodu. Zestaw zawiera trzy ulubione gry – rzucanie pierścieniami do celu, łapanie piłki i celowanie do puszek. Zabawki świetnie sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Teddies bramka do piłki nożnej Dunlop
92 zł

Raty 10x0 %

bramka do piłki nożnej Dunlop w przenośnej torbie. Ta poręczna, składana bramka do piłki nożnej to idealny prezent dla aktywnych dzieci, które lubią sport. Nadaje się dla początkujących dzieci i może być używana rekreacyjnie.

Teddies kręgle, 21 cm, 10 szt.
35 zł

Raty 10x0 %

Kręgle to świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Teraz możesz cieszyć się tą wspaniałą zabawą w domu i w ogrodzie. Kręgle marki Teddies mają 21 cm wysokości i są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W paczce znajduje się 10 kręgli i kula do rzucania.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: