Nuxe Ujędrniające emulsji (Kremówka ujędrniające krem) 200 ml

Marka: Nuxe Nr katalogowy: 100002388209
Nuxe Ujędrniające emulsji (Kremówka ujędrniające krem) 200 ml

Sprzedaż partnerska

Nuxe Ujędrniające emulsji (Kremówka ujędrniające krem) 200 ml

krem do ciała z Nuxe ma podwójny efekt: ujędrniające i odmładzające. Przyjemna tekstura, która wchłania się szybko, jest idealnym miejscem dla skutecznego masażu problematycznych obszarach takich jak biodra, brzuch i więcej. 2 opatentowana technologia! Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Pełny opis

99

99 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

krem do ciała z Nuxe ma podwójny efekt: ujędrniające i odmładzające. Przyjemna tekstura, która wchłania się szybko, jest idealnym miejscem dla skutecznego masażu problematycznych obszarach takich jak biodra, brzuch i więcej. 2 opatentowana technologia! Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

składniki aktywne

  • słód jęczmienny, brazylijska mimoza – off i ujędrniają skórę,
  • Kigelia, płatki owsiane – wzmocnić strukturę skóry.
  • jaśmin, witamina E – zapobiega przedwczesnemu starzeniu.

* Wyniki:

  • Skóra jest gładsza (100%)
  • lepiej stonowanych (86%);
  • Jest wyraźnie płynne (82%) i stopniu (81%).

* Pod kontrolą dermatologiczną przetestowany 22 kobiet w ciągu 28 dni, wyniki przedstawiono procent ochotników, którzy zgodzili się z tym stwierdzeniem.

cechy:

  • nie zawiera parabenów.
Jak korzystać:

Codziennie rano i / lub wieczorem nanieść krem ​​okrężnymi ruchami na skórze, koncentrują się na obszarach problemowych.

Reflektory:

Spróbuj inne produkty ciało z zakresu Nuxe Ciała !


Parametry

Parametry produktu %1% %2%