Scottish Fine Soap masło do ciała w wodorostów słoik 200 ml

Marka: Scottish Fine Soap Nr katalogowy: 100002395011
Scottish Fine Soap masło do ciała w wodorostów słoik 200 ml

Sprzedaż partnerska

Scottish Fine Soap masło do ciała w wodorostów słoik 200 ml

Nawilżające masło do ciała zapewnia doświadczenie, które pozostawi skórę miękką i gładką. Podaruj sobie niesamowite doświadczenie z użyciem egzotycznych masło do ciała ze świeżym zapachem wodorostów. Pakowane w luksusowym słoju. Objętość: 200 ml. Pełny opis

50

50 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nawilżające masło do ciała zapewnia doświadczenie, które pozostawi skórę miękką i gładką. Podaruj sobie niesamowite doświadczenie z użyciem egzotycznych masło do ciała ze świeżym zapachem wodorostów.

Pakowane w luksusowym słoju. Objętość: 200 ml.

Jak korzystać:

Nałożyć na czystą skórę, ile potrzeba.

Reflektory:

Przeglądaj inne produkty marki szkockich Dzieło Mydło .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%