Soaphoria Naturalne ciała suflet przyjemność Milk (Milky dotykowy ciała suflet) 125 ml

Marka: Soaphoria Nr katalogowy: 100002552007
Soaphoria Naturalne ciała suflet przyjemność Milk (Milky dotykowy ciała suflet) 125 ml

Sprzedaż partnerska

Soaphoria Naturalne ciała suflet przyjemność Milk (Milky dotykowy ciała suflet) 125 ml

Naturalne ciała suflet daje nawilżenie i odżywienie potrzebne. Zapachy skóry z pysznym zapachem wanilii i pozostawia ją miękką i gładką. Pełny opis

34

34 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Naturalne ciała suflet daje nawilżenie i odżywienie potrzebne. Zapachy skóry z pysznym zapachem wanilii i pozostawia ją miękką i gładką.

Składniki aktywne:

  • olej kokosowy,
  • Białka mleka,
  • ekstrakt waniliowy.

cechy:

  • nawilża,
  • odżywia
  • zmiękcza,
  • regeneruje,
  • Dodaje miękkości,
  • dla wszystkich rodzajów skóry.
Jak korzystać:

Nałożyć na skórę, masaż i niech wchłonąć.

Reflektory: Dobrze łączy się z ekologicznym żelem pod prysznic lub pianką. Uwaga: Zaprojektowany do codziennego użytku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze do + 25 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i mrozu. Nie używaj otwartych ran. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Dla osób z nietolerancją lub alergią na orzechy, w rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje alergiczne na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską. kompozycja:

Cocos nucifera Oil *, Masło Butyrospermum Parkii *, Theobroma Cacao Seed Butter *, Olea Europaea * Olej owocowy *, Cocos nucifera *, Vanilla planifolia Ekstrakt owocowy (olej kokosowy) Wanilia z prawej) *
Certyfikowany składnik ekologiczny
100% ekologiczny produkt

Parametry

Parametry produktu %1% %2%