Biosolis Szybko absorbująca krem ​​do twarzy i ciała SPF 30 (Sun rozpływa się krem) 100 ml

Marka: Biosolis Nr katalogowy: 100002395686
Biosolis Szybko absorbująca krem ​​do twarzy i ciała SPF 30 (Sun rozpływa się krem) 100 ml

Sprzedaż partnerska

Biosolis Szybko absorbująca krem ​​do twarzy i ciała SPF 30 (Sun rozpływa się krem) 100 ml

Krem do opalania z wysokim filtrem ochronnym chroni skórę twarzy i ciała. Zawiera czyste filtry mineralne, które odbijają promienie UV jak lustro i zapobiegają reakcjom alergicznym. Jednocześnie daje niezbędne nawilżenie skóry dzięki zawartości ekstraktów z aloesu. Pełny opis

104

104 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Krem do opalania z wysokim filtrem ochronnym chroni skórę twarzy i ciała. Zawiera czyste filtry mineralne, które odbijają promienie UV jak lustro i zapobiegają reakcjom alergicznym. Jednocześnie daje niezbędne nawilżenie skóry dzięki zawartości ekstraktów z aloesu. Jest to naturalne kosmetyki organiczne certyfikowane przez ECOCERT organu Greenlife według standardów ECOCERT. 100% wszystkich składników są pochodzenia naturalnego 43,7% składników pochodzących z rolnictwa organicznego.

cechy:

  • Zawiera tylko naturalne elementy i roślin,
  • Zapewnia wysoką ochronę skóry.
  • Działa natychmiast po zastosowaniu,
  • łatwo się wchłania,
  • pozostawia biały ślad skóry,
  • wolny od składników syntetycznych, filtry chemiczne lub nanocząstek cynku
  • wodoodporny,
  • dla všedchny rodzajów skóry.
Jak korzystać:

Nałożyć na twarz i ciało i rozprzestrzeniania. Przed poruszeniem aplikacji. Po pobycie w wodzie ponownego zastosowania, nawet jeśli produkt jest wodoodporny.

kompozycja: Składniki: olej rzepakowy, trójglicerydy kaprylowe / kaprynowe, triglicerydy C10-C18, węglan dikaprylylu, olej sezamowy, dwutlenek tytanu, olej Karanja, sebacynian dietylu, kwas stearynowy, dipolihydro-ksystrynian poliglicerylu, tokoferol, wodorotlenek glinu.

* Surowce pochodzące z rolnictwa ekologicznego


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Stopień ochrony Vysoká ochrana SPF 30 - 50
Konsystencja krem