Daylong Twarzowy krem ​​przeciwsłoneczny SPF 50+ Sensitiv e 50 ml

Marka: Daylong Nr katalogowy: 100002397885
Daylong Twarzowy krem ​​przeciwsłoneczny SPF 50+ Sensitiv e 50 ml

Sprzedaż partnerska

Daylong Twarzowy krem ​​przeciwsłoneczny SPF 50+ Sensitiv e 50 ml

SPF 50+ Sensitiv e Face Cream zapewnia wysoki poziom ochrony skóry przed słońcem i służy jako baza do makijażu. Poprzez granie skóry przed starzeniem, uwarunkowane przez słońce. Nadaje się również dla osób cierpiących na alergie na słońce. Pachnie i pozostawia przyjemne aksamitne uczucie na skórze. Pełny opis

107

107 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

SPF 50+ Sensitiv e Face Cream zapewnia wysoki poziom ochrony skóry przed słońcem i służy jako baza do makijażu. Poprzez granie skóry przed starzeniem, uwarunkowane przez słońce. Nadaje się również dla osób cierpiących na alergie na słońce. Pachnie i pozostawia przyjemne aksamitne uczucie na skórze. Niezwykle odporny na świeżą i słoną wodę.

Funkcje:

  • fotostabilistyczna ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB,
  • baza pod makijażem,
  • lekko się rozprzestrzenia,
  • myli,
  • wodoodporny,
  • chroni skórę przed starzeniem.
Jak korzystać:

Przed nałożeniem słońca należy nałożyć go w wystarczającej ilości i pozwolić mu dobrze się wchłonąć. Po pobycie w wodzie lub nadmiernym poceniu powtórzyć aplikację.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Stopień ochrony Vysoká ochrana SPF 30 - 50
Konsystencja płyn