Matis Paris Przeciwzmarszczkowy krem ​​do pielęgnacji twarzy Lotion SPF 10 (Sun Protection Anti-Aging krem ​​pie

Marka: Matis Paris Nr katalogowy: 100002387619
Matis Paris Przeciwzmarszczkowy krem ​​do pielęgnacji twarzy Lotion SPF 10 (Sun Protection Anti-Aging krem ​​pie

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Matis Paris Przeciwzmarszczkowy krem ​​do pielęgnacji twarzy Lotion SPF 10 (Sun Protection Anti-Aging krem ​​pie

krem słońce jest niezbędne przygotowanie do ekspozycji na słońce. Ponadto cała aplikacja docenią także delikatne, kwiatowe aromaty owocowe typowych linii réponse Soleil. Pełny opis

129

129 zł z VAT 152 zł, oszczędzasz 23 zł (15 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

krem słońce jest niezbędne przygotowanie do ekspozycji na słońce. Ponadto cała aplikacja docenią także delikatne, kwiatowe aromaty owocowe typowych linii réponse Soleil .

składniki aktywne

  • filtres przeciwsłoneczne (przeciwsłoneczne) – są elementy chemii organicznej. Przechwytywać promieniowanie ultrafioletowe, które zamienia energię słoneczną na nieszkodliwe ciepło. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB.
  • Antileukine 6® – ekstrakt z alg Laminaria ochroleuca brązowy, zwany także „złotowiciowce”, dzięki niewiarygodnie żółty. Działa się w jądrze chroni DNA i zachowuje podstawową strukturę elementów morfotycznych skóry. To pomaga spowolnić proces starzenia spowodowanego przez opalanie.
  • Tyr-Excel – jest połączeniem tyrozyny oraz oleje z nasion Luffy´ego. Przyspieszenie rozwoju i intensywność opalenizny.
  • Smartvector UV – mikrokapsułki, których powłoki podczas garbowanie rozkłada i uwalnia substancję czynną. Mikrokapsułki zawierające kapsułkowane aktywne składniki – witaminy C i E, które zwalczają przedwczesnemu starzeniu.

Efekty:

  • skutecznie chroni skórę przed uszkodzeniem spowodowanym przez słońce,
  • Filtry UVA i UVB zapewniają ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym.
  • biologiczny filtr nowej generacji Antileukine 6® chroni DNA komórek.

Ochrona dwupoziomową:

Gatunek: zmniejsza ogólny wpływ promieni UV na skórę. etap: zwalcza działanie wolnych rodników i uszkodzenia DNA. Jak korzystać:

Nałożyć równomiernie na całym twarzy i powtórzyć w razie potrzeby w ciągu dnia.

Reflektory:

balsam do pielęgnacji przeciw zmarszczkom jest odpowiedni dla skóry, która jest narażona na działanie promieni słonecznych na dobę.

Oferujemy produkty i inne kosmetyki słoneczne i inne produkty marki Matis Paris .

Dla bardziej intensywnego efektu, zaleca się stosowanie w połączeniu z bryłek Slim & Sun .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Stopień ochrony Nízká ochrana SPF 6 - 10
Konsystencja krem