Bronnley Nawilżający balsam na ręce Poppy (Ręcznie Lotion) 250 ml

Marka: Bronnley Nr katalogowy: 100002637505
Bronnley Nawilżający balsam na ręce Poppy (Ręcznie Lotion) 250 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Bronnley Nawilżający balsam na ręce Poppy (Ręcznie Lotion) 250 ml

Nawilżający balsam na ręce z masła shea delikatnie pielęgnuje skórę podkreślił ręcznie. Pozostawiając ją miękką, delikatną i pięknie pachnące z unikalnym zapachu maku, mandarynki i czarnej porzeczki w unikalnej kombinacji z nutami jaśminu, fiołka i subtelny powiew wanilii. Pełny opis

45

45 zł z VAT 50 zł, oszczędzasz 5 zł (10 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nawilżający balsam na ręce z masła shea delikatnie pielęgnuje skórę podkreślił ręcznie. Pozostawiając ją miękką, delikatną i pięknie pachnące z unikalnym zapachu maku, mandarynki i czarnej porzeczki w unikalnej kombinacji z nutami jaśminu, fiołka i subtelny powiew wanilii.

cechy:

  • pielęgnuje skórę,
  • nawilża,
  • odżywia
  • pozostawia ręce miękkie i gładkie.
  • zapachy przyjemne.
Jak korzystać:

Zastosuj się do rąk, ile potrzeba.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%