EST 1923 Kolonya tropikalnych aerozolu 150 ml

Marka: EST 1923 Nr katalogowy: 100002391020
EST 1923 Kolonya tropikalnych aerozolu 150 ml

Sprzedaż partnerska

EST 1923 Kolonya tropikalnych aerozolu 150 ml

Kolonya używany do perfumowania i dezynfekcji rąk i orzeźwienie dla ciała na drobne skaleczenia, otarcia oraz ukąszenia owadów. Można również użyć go, gdy jesteś zmęczony lub gdy „uwikłany” głowa. Zamknij oczy i doświadczenie w ich uczucie skóry odświeżone po deszczu w lesie deszczowym!. Pełny opis

15

15 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kolonya używany do perfumowania i dezynfekcji rąk i orzeźwienie dla ciała na drobne skaleczenia, otarcia oraz ukąszenia owadów. Można również użyć go, gdy jesteś zmęczony lub gdy „uwikłany” głowa.

Zamknij oczy i doświadczenie w ich uczucie skóry odświeżone po deszczu w lesie deszczowym!

Jak korzystać:

Służy do dezynfekcji rąk. Można również użyć go, gdy „uwikłany” głowę (lub spryskać wlać na rękach, wyrównując nos i wziąć głęboki oddech). Ale uważaj! W Kolonya duża ilość alkoholu i częste stosowanie powinno może uszkodzić błonę śluzową! Jeśli Kolonya nakłada się na twarz (bardzo ostrożnie), unikać oczy!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%