Garnier Kremy do rąk dla bardzo suchą skórę 100 ml

Marka: Garnier Nr katalogowy: 100002386856
Garnier Kremy do rąk dla bardzo suchą skórę 100 ml

Sprzedaż partnerska

Garnier Kremy do rąk dla bardzo suchą skórę 100 ml

Jest przeznaczony do bardzo suchej skóry, regeneruje i odżywia skórę rąk. Idealny dla spierzchnięte ręce! Ma silne działanie regeneracyjne. Pełny opis

11

11 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jest przeznaczony do bardzo suchej skóry, regeneruje i odżywia skórę rąk. Idealny dla spierzchnięte ręce! Ma silne działanie regeneracyjne.

składniki:

  • alantoina – znana ze swoich możliwości regeneracyjnych traktuje popękaną skórę.
  • gliceryna – chroni ręce niewidoczną błonę. Składnik ochronny filtr zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry na dłoni.

Wyniki: Regularne stosowanie kremu regeneracyjnego z alantoina wyleczyć popękaną skórę i łagodzi, znowu będzie miękkie i elastyczne.

Jak korzystać:

Delikatnie wmasować w dłonie dowolnym czasie w ciągu dnia i wieczorem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%