Lactovit Odżywczy krem do rąk Original (Hand Cream) 75 ml

Marka: Lactovit Nr katalogowy: 100002398016
Lactovit Odżywczy krem do rąk Original (Hand Cream) 75 ml

Sprzedaż partnerska

Lactovit Odżywczy krem do rąk Original (Hand Cream) 75 ml

Udowodnione działanie na skórę zawiera składniki zawarte w tym śmietanie, takie jak białka, wapń i minerały. Te składniki odświeżają i odżywiają skórę. Białka mleka nadają skórze miękkość dzięki jej wysokim właściwościom hydratacyjnym. . Pełny opis

12

12 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Udowodnione działanie na skórę zawiera składniki zawarte w tym śmietanie, takie jak białka, wapń i minerały. Te składniki odświeżają i odżywiają skórę. Białka mleka nadają skórze miękkość dzięki jej wysokim właściwościom hydratacyjnym.

Funkcje:

  • odżywia,
  • hydraty,
  • przywraca skórze,
  • nie pozostawia tłustej masy,
  • jest szybko wchłaniany,
  • bez parabenów,
  • przebadany dermatologicznie.
Jak korzystać: Nakładaj na ręce w dowolnym momencie i kielnia dokładnie.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%