Le Petit Olivier Ultra krem ​​ręcznie z oliwek 75 ml

Marka: Le Petit Olivier Nr katalogowy: 100002391127
Le Petit Olivier Ultra krem ​​ręcznie z oliwek 75 ml

Sprzedaż partnerska

Le Petit Olivier Ultra krem ​​ręcznie z oliwek 75 ml

Ultra odżywczy krem ​​do rąk z oliwą z oliwek, francuska marka Le Petit Olivier. Wzbogacony oliwą z oliwek i wosk pszczeli. Regeneruje, nawilża i zmiękcza. Bez parabenów i fenoksyetanolu. Made in France. Objętość 75 ml. Pełny opis

20

20 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ultra odżywczy krem ​​do rąk z oliwą z oliwek, francuska marka Le Petit Olivier.

Wzbogacony oliwą z oliwek i wosk pszczeli. Regeneruje, nawilża i zmiękcza. Bez parabenów i fenoksyetanolu. Made in France.


Objętość 75 ml


Parametry

Parametry produktu %1% %2%