Purity Vision 100% surowy olej arganowy 30 ml

Marka: Purity Vision Nr katalogowy: 100002744242
Purity Vision 100% surowy olej arganowy 30 ml

Sprzedaż partnerska

Purity Vision 100% surowy olej arganowy 30 ml

Odmładzający eliksir do wszystkich rodzajów skóry z dalekiego Maroka. Możesz również nałożyć olej na włosy. Zapewnia witalność, siłę i blask, kończąc postrzępione końce. Idealnie nadają się do odżywiania paznokci, pozostawiając je pięknie solidne i odżywione, wzmacniające łożyska paznokcia. Pełny opis

39

39 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Odmładzający eliksir do wszystkich rodzajów skóry z dalekiego Maroka. Możesz również nałożyć olej na włosy. Zapewnia witalność, siłę i blask, kończąc postrzępione końce. Idealnie nadają się do odżywiania paznokci, pozostawiając je pięknie solidne i odżywione, wzmacniające łożyska paznokcia.

Funkcje:

  • dbałość o skórę, włosy i paznokcie,
  • odżywia,
  • pomaga niwelować zmarszczki, trądzik, egzemę i inne problemy skórne,
  • nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i pielęgnacji oczu,
  • ma delikatną teksturę.
Jak korzystać:

Nałożyć na skórę i pozwolić jej wchłonąć. Możesz również użyć go do żywienia włosów i paznokci.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%