Alcina Płyn codzienny i nocny na (Day & Night Facial Fluid) 50 ml

Marka: Alcina Nr katalogowy: 100002672801
Alcina Płyn codzienny i nocny na (Day & Night Facial Fluid) 50 ml

Sprzedaż partnerska

Alcina Płyn codzienny i nocny na (Day & Night Facial Fluid) 50 ml

Płyn Alcina dzień i na noc przeznaczony jest dla skóry tłustej i mieszanej, która przywraca utraconą równowagę. K powoduje nadmierne wydzielanie sebum i stabilizuje poziom nawilżenia. Po nałożeniu płynów skóra stanie się atrakcyjnie matowa. Substancje aktywne: alantoina, bisabolol, lukrecja. . Pełny opis

46

46 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Płyn Alcina dzień i na noc przeznaczony jest dla skóry tłustej i mieszanej, która przywraca utraconą równowagę. K powoduje nadmierne wydzielanie sebum i stabilizuje poziom nawilżenia. Po nałożeniu płynów skóra stanie się atrakcyjnie matowa.

Substancje aktywne:

  • alantoina,
  • bisabolol,
  • lukrecja.

Funkcje:

  • zwraca utracone saldo,
  • nadaje mu otępienia,
  • reguluje produkcję sebum,
  • stabilizuje poziom nawodnienia.
Jak korzystać:

Stosuj rano lub wieczorem na oczyszczoną twarz twarzy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%