Avon (Hydrating Gel) krem na nowy Hydro-Advance (Hydrating Gel) 50 ml

Marka: Avon Nr katalogowy: 100002397685
Avon (Hydrating Gel) krem na nowy Hydro-Advance (Hydrating Gel) 50 ml

Sprzedaż partnerska

Avon (Hydrating Gel) krem na nowy Hydro-Advance (Hydrating Gel) 50 ml

Nowość Hydro-Advance Hydrating Night Gel Cream dla skóry normalnej z tendencją do wysychania jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Żelowa kompozycja głęboko nawilża skórę, zapewniając jej regenerację przez noc. . Pełny opis

22

22 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowość Hydro-Advance Hydrating Night Gel Cream dla skóry normalnej z tendencją do wysychania jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Żelowa kompozycja głęboko nawilża skórę, zapewniając jej regenerację przez noc.

Funkcje:

  • hydraty,
  • odżywia skórę,
  • pozostawiając ją miękką i miękką,
  • jest szybko wchłaniany,
  • hipoalergiczny,
  • przebadany dermatologicznie.
Jak korzystać: Nałóż niewielką ilość żelu na twarz i delikatnie przechyl ją za pomocą okrągłych ruchów. Wykorzystaj wieczór.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%