Clinique Żel Samopalovací FaceSelf słoneczny (nominalna Brązujący żel odcień) 50 ml

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002390068
Clinique Żel Samopalovací FaceSelf słoneczny (nominalna Brązujący żel odcień) 50 ml

Sprzedaż partnerska

Clinique Żel Samopalovací FaceSelf słoneczny (nominalna Brązujący żel odcień) 50 ml

Żel Self-opalanie tworzą naturalnie brązowy wygląd bez słońca! Żel wytwarza się na bazie wody, w połączeniu z barwnikami i tworzy cienką warstwę pokrycia, która pozostaje do momentu, gdy przemyć wodą. . Pełny opis

92

92 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Żel Self-opalanie tworzą naturalnie brązowy wygląd bez słońca! Żel wytwarza się na bazie wody, w połączeniu z barwnikami i tworzy cienką warstwę pokrycia, która pozostaje do momentu, gdy przemyć wodą.  cechy:

  • Zapewnia naturalną opaleniznę,
  • zatyka porów
  • tworzy brąz i zdrowy wygląd skóry.
  Jak korzystać:

  Nałożyć niewielką ilość żelu na oczyszczoną skórę twarzy i palca szybkich uderzeń rozłożonych na niczym. Umyj dokładnie ręce.

  Na jaśniejszy odcień można dodać kilka kropli nawilżający i zastosować zwykły sposób na czystą skórę.


  Parametry

  Parametry produktu %1% %2%