Indulona Oliwek Krem 85 ml

Marka: Indulona Nr katalogowy: 100002390175
Indulona Oliwek Krem 85 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 27.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Indulona Oliwek Krem 85 ml

Wysoce nawilżające i regeneracji krem ​​ochronny wzbogacony z oliwek, chroniącej skórę przed wysychaniem delikatny zapach o przyjemnym łatwo wchłania i nadaje się do wszystkich typów skóry. Pełny opis

7

7 zł z VAT 9 zł, oszczędzasz 2 zł (22 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wysoce nawilżające i regeneracji krem ​​ochronny wzbogacony z oliwek, chroniącej skórę przed wysychaniem delikatny zapach o przyjemnym łatwo wchłania i nadaje się do wszystkich typów skóry.

cechy:

  • Oliwa z oliwek jest źródło witamin A i E, które na przywrócenie komórek skóry i spowalniają proces starzenia,
  • nienasycony kwas tłuszczowy w połączeniu z kompleksem składników wysoce aktywnych mogą przenikać w głąb skóry i zapewniają jej intensywne nawilżenie trwałe i widoczne nawet po jednorazowym zastosowaniu.
Jak korzystać:

Zastosuj krem ​​w odpowiedniej warstwie oczyścić skórę, natrzeć dobrze i niech wchłonąć. Zabieg można powtarzać kilka razy dziennie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%