Avon Krem odmładzający na noc Anew Ostateczny Wielu Wydajność (objętość 50 ml)

Marka: Avon Nr katalogowy: 100002464643
Avon Krem odmładzający na noc Anew Ostateczny Wielu Wydajność (objętość 50 ml)

Sprzedaż partnerska

Avon Krem odmładzający na noc Anew Ostateczny Wielu Wydajność (objętość 50 ml)

Nowa seria skład Anew Ultimate jest breaking news w walce ze starzeniem się komórek skóry. Nawilżający, bardzo skuteczny w walce ze zmarszczkami, ożywia i odświeża skórę i nadaje jej ładny wygląd. Dla kobiet w wieku 45+. Pełny opis

50

50 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowa seria skład Anew Ultimate jest breaking news w walce ze starzeniem się komórek skóry. Nawilżający, bardzo skuteczny w walce ze zmarszczkami, ożywia i odświeża skórę i nadaje jej ładny wygląd. Dla kobiet w wieku 45+.

składniki aktywne

  • Unikalna technologia z wyciągów z roślin azjatyckich Tiliacora legendarnych i rzadkich minerałów tworzy idealny wygląd skóry, która skutecznie redukuje wszystkie oznaki starzenia się skóry.

cechy:

  • odżywia skórę i nadaje jej zrelaksowany wygląd,
  • zmniejsza widoczność zmarszczek.
  • znacząco wzmacnia skórę.
  • zapewnia silniejszą, bardziej elastyczne i bardziej młodzieńczy wygląd.
Jak korzystać:

Wieczorem delikatnie wmasować krem ​​w oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Jeśli wystąpi pieczenie, po oczyszczeniu, odczekaj 15 minut, a następnie zastosować krem ​​lub użyć niewielką ilość, aż przyzwyczaisz skórę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność 50 ml