Lancome Krem aktywacji młodzieży Genifique (młodzieży Aktywacja krem) 50 ml

Lancome Krem aktywacji młodzieży Genifique (młodzieży Aktywacja krem) 50 ml

Nr.: 100009063848
Sprzedaż partnerska
Twoja młodość jest zapisany w genach. Genifique od Lancome przez te geny reaktywować! marka Lancome po dekadach badań i zdobyć 7 międzynarodowych patentów to rewolucyjne produkty do pielęgnacji skóry. Młodzież ma skórę w rękach swoich genów, ponieważ produkują one specyficzne białka. Pełny opis
349 zł
Z VAT
309 zł
-11%
Partner: Vivantis

Towar wycofany z oferty

Nr.: 100009063848

Opis

Twoja młodość jest zapisany w genach. Genifique od Lancome przez te geny reaktywować! marka Lancome po dekadach badań i zdobyć 7 międzynarodowych patentów to rewolucyjne produkty do pielęgnacji skóry. Młodzież ma skórę w rękach swoich genów, ponieważ produkują one specyficzne białka. Z biegiem czasu, występowanie gwałtownie maleje. Genifique ma, aby zapobiec wytwarzaniu białek na powierzchni skóry przywrócone. Młoda skóra jest wreszcie w zasięgu ręki! Testowany dermatologicznie, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Dla każdej kobiety jest teraz dostępny dla pierwszej „aktywatora młodości” Genifique, co znacznie promuje aktywność genów i stymuluje produkcję białek. Widoczne rezultaty wystąpić nawet po kilku dniach regularnego stosowania produktu.

Efekty:

  • kropla po kropli, skóra oddycha nowe życie
  • skóra promieniuje, twarde i napięta
  • młodzieńczy wygląd skóry powróci
  • Skóra odzyskuje aksamitną gładkiej fakturze.
  • zapewnienie czujesz się jak nowo narodzić.

Jak korzystać:

Ze względu na wyjątkowo lekkiej konsystencji produktu nie jest problemem to stosowany razem z innymi lekami codziennej pielęgnacji. Zastosuj krem ​​codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę, jedną do dwóch kropli że ciepłe palce. Następnie lek wmasować w skórę twarzy i szyi.

Reflektory:

Dla maksymalnego efektu, zalecamy łączenie produktów z wielu Genifique.

Dla kompleksowej pielęgnacji skóry zalecamy użycie serum (kremu), peeling i maska .