Nivea Dzienny krem ​​przeciwzmarszczkowy Q10 Plus SPF 15 50 ml

Marka: Nivea Nr katalogowy: 100002388317
Nivea Dzienny krem ​​przeciwzmarszczkowy Q10 Plus SPF 15 50 ml

Sprzedaż partnerska

Nivea Dzienny krem ​​przeciwzmarszczkowy Q10 Plus SPF 15 50 ml

Dzienny krem ​​przeciwzmarszczkowy Q10 Plus wygładza zmarszczki i odmładza skórę. Nadaje się do normalnej do suchej skóry, w tym litery. Zalecana kategoria wiekowa 30+. Pełny opis

37

37 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dzienny krem ​​przeciwzmarszczkowy Q10 Plus wygładza zmarszczki i odmładza skórę. Nadaje się do normalnej do suchej skóry, w tym litery. Zalecana kategoria wiekowa 30+.

składniki aktywne

  • Q10 i kreatyna – skutecznie działa przeciw zmarszczkom, a także w harmonii ze skórą. Jest to substancja wysoce aktywny, który występuje naturalnie w skórze, lecz z wiekiem, ich ilość zmniejsza się, powodując straty energii dla regeneracji skóry.

Efekty:

  • spłyca zmarszczki i zapobiega nowe,
  • skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz.
  • Zawiera 30% więcej nawilżające,
  • zwiększa skórze własnej Koenzym Q10 i kreatyna w skórze,
  • chroni skórę przed powstawaniem zmarszczek spowodowanych ekspozycją na słońce.

wyniki:

  • zmarszczki są wyraźnie zmniejszone.
  • Skóra jest intensywnie nawilżona, gładka i wygląda młodziej.
Jak korzystać:

Zastosuj krem Q10 Plus, aby dokładnie oczyścić skórę. Stosuje się niewielką ilość kremu do twarzy, szyi i dekolt delikatnie masować w kolistymi ruchami w górę. Pominąć delikatne okolice oczu.

Reflektory:

Dla wrażliwych obszarów wokół oczu, zaleca się używanie Krem przeciwzmarszczkowy Q10 Plus i dla regeneracji skóry w nocy Krem na noc przeciwzmarszczkowy Q10 Plus ,


Parametry

Parametry produktu %1% %2%