Nivea Odżywczy krem ​​na dzień do suchej i wrażliwej skóry Essential s 50 ml

Marka: Nivea Nr katalogowy: 100002388354
Nivea Odżywczy krem ​​na dzień do suchej i wrażliwej skóry Essential s 50 ml

Sprzedaż partnerska

Nivea Odżywczy krem ​​na dzień do suchej i wrażliwej skóry Essential s 50 ml

Suchość do skóry wrażliwej potrzebuje nawilżenia, odżywienia i ochrony, aby utrzymać ją miękką i gładką. Jest to zazwyczaj wystarczająco uwodniony i mniej odporny na niekorzystne wpływy środowiskowe. Aqua Day Effect Krem zapewnia intensywne nawilżenie skóry, odżywienie i ochronę przez cały dzień. Pełny opis

20

20 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Suchość do skóry wrażliwej potrzebuje nawilżenia, odżywienia i ochrony, aby utrzymać ją miękką i gładką. Jest to zazwyczaj wystarczająco uwodniony i mniej odporny na niekorzystne wpływy środowiskowe. Aqua Day Effect Krem zapewnia intensywne nawilżenie skóry, odżywienie i ochronę przez cały dzień.

składniki aktywne

  • HYDRA IQ – stymuluje nowe akwaporyny (kanały nawodnienie), które poprawiają krążenie wody w skórze,
  • olej migdałowy – odżywia skórę
  • Filtry UV – chronią skórę przed promieniowaniem UV.

wyniki:

  • Skóra jest intensywnie odżywiona, nawilżona, chroniona i aksamitna.
Jak korzystać:

Stosuje się każdego ranka, aby dokładnie oczyszczoną skórę. Nałożyć niewielką ilość kremu do twarzy i szyi i delikatnie masować opuszkami palców okrężnymi ruchami w górę. Pominąć delikatne okolice oczu.

Reflektory:

Spróbuj także inne produkty marki Nivea !


Parametry

Parametry produktu %1% %2%