Clarins Łagodny obierania ekstrakt pierwiosnka (łagodny obierania dala gładki krem) 50 ml

Marka: Clarins Nr katalogowy: 100002562599
Clarins Łagodny obierania ekstrakt pierwiosnka (łagodny obierania dala gładki krem) 50 ml

Sprzedaż partnerska

Clarins Łagodny obierania ekstrakt pierwiosnka (łagodny obierania dala gładki krem) 50 ml

Obieraczka pierwszy i podstawowy krok w celu zapobieżenia starzeniu. Regularne złuszczanie zwiększa działanie innych produktów do pielęgnacji skóry ze względu na skórę, usuwa martwe komórki naskórka i wszelkie zabrudzenia i dokładnie przygotować go do stosowania innych produktów kosmetycznych. Pełny opis

145

145 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Obieraczka pierwszy i podstawowy krok w celu zapobieżenia starzeniu. Regularne złuszczanie zwiększa działanie innych produktów do pielęgnacji skóry ze względu na skórę, usuwa martwe komórki naskórka i wszelkie zabrudzenia i dokładnie przygotować go do stosowania innych produktów kosmetycznych. Ten produkt jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry, w tym najbardziej wrażliwych. docenione także przez kobiety, które szukają bardzo delikatnego peelingu bez mikrocząstek.

składniki aktywne

  • naturalna glina – prosty ruch wygładzania złuszcza, rozjaśnia skórę,
  • Pierwiosnek – łagodzi i zmiękcza skórę.

Efekty:

  • już w aplikacji daje poczucie „gumki kosmetycznego”, który delikatnie sunie po skórze,
  • Skóra jest natychmiast miękka, gładka, rozjaśnić i zrelaksowany,
  • optymalizuje działanie innych produktów firmy.
Jak korzystać:

Rano i wieczorem nanieść na umyte i suchą twarz, unikając konturów oczu. Delikatnie rozprowadzić od środka twarzy na zewnątrz i mieć chwilę do zestalenia. Potem przyszedł Cream „odrolit”. Na koniec dokładnie spłukać. Użyj 1 – 2 razy w tygodniu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Marka CLARINS